2737
2734
عنوان

خانمای مشهدی اصلاح اول ابرو تونو برا عروسی کجا رفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 33 پست
ممنون عزیزم😍

قربونت گلم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم 

الهام اعتمادی در سالن اختصاصی ابرو پردیسان مشهد

لینک آدرس : سر بزرگمهر جنوبی ، تابلوش حاشیه ملک آباد دیده میشه . 09157005011 : https://goo.gl/maps/eFhSKnnkRGN8cE1GA

کار میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو بصورت تخصصی با بهترین مواد و سرعت عمل خیلی بالا و دقت و ظرافت و ماندگاری فوق العاده متناسب با چهره و هزینه بسیار مناسب  انجام میده . اینو بگم که : 

اگه یه وقت از قبل واسه میک آپ بگیرید یه کار بسیار شیک و به روز با هزینه بسیار مناسب ارایه میده بهتون که نشان از سلیقه و علاقه ش به کارشه . 

الهام تخصصی ابرو کار میکنه . ولی چون میک آپ رو دوست داره و سلیقه داره ، اگه از قبل بهش بگین انجام میده . مشتری های سابقش هنوز واسه میک آپ میان پیشش .

خیالتون از بابت تناسب میک آپ با استایل صورت و لباستون راحت باشه .

آموزش هم میده و آموزشگاه فنی حرفه ای هم هست .

واقعا رضایت شما تضمین شده است .

کلیک کنید تا برید به سایت آکادمی فی که ایشون رو معرفی کرده . 

و کلیک کنید تا برید به اینستاگرامش و باهاش صحبت کنید و نمونه کارهای بدون روتوش و آنلاینش رو ببینید

2728