2737
2739
عنوان

اصلا نمیتونم ببینم از من خوشگل تره 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 75 پست

یکی اینجا تو سایت دیدم بی نهایت زیبا بود 😐ولی دماغش عملی بود

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایناهایی که هی حسود حسود می کنن انگار اصن به عمرشون حسادت نکردن! زنه و حسادتش دیگه! اینو همه می دونن ...

یعنی همه زنها به اینکه یکی ازشون خشگلتر باشه حسادت میکنن؟واااا این چه حرفیه آخه

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2742
حسادت جزئی از وجود هر زنیه.هر کسی هم بگه نه دروغ گفته.

والا به خدا من تا حالا پیش نیومده بگم فلانی از من خشگلتره یا فلان😑😑😑فقط در مورد شوهرم حسودم

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2740
2706