2733
2734
عنوان

چه کارهایی باعث میشه مارو جدی بگیرن و واسمون احترام قائل باشن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به همون اندازه ی که شما خودت به خودت احترام بذاری بقیه احترام میزارن ...

رفتار بقیه ، بازتاب رفتار خودتون با خودتونه . 

زیاد در دسترس نباش بلندو واضح حرف بزن هرکیم ندیدت مثلا مادر شوهرت ندیدت سریع یه جوک برا مادرشوهرا بگو وقتی از خودش دفاع کرد بگو عه عه مامانجون شمام اینجایی ندیدمت😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2728
اول از همه خودت به خودت احترام بذار.اولویت زندگیت اول خودت باش بعد بقیه زمان میبره اما ب مرور زمان م ...

اره اینو تاثیرشو چند وقتی هست یه کوچولو دارم میبینن  به بقیه همونقدر اهمیت دادم که اونا به من اهمیت میدادن در حالی قبلش همیشه حواسم به همه بود و بیشتر از لیاقتشون بها میدادم الان به نظر میرسه یکم به خودشون اومدن

عیب نداره تجربه شد :)

فقط یک راه داره.اینکه خودت واسه خودت ارزش قائل بشی.وقتی خودت خودتو دوس داشته باشی بقیه هم جدی میگیرنت.

مثلا زیاد حرف نزنی و حرفهای چرت و پرت و بی ارزش نگی.واسه دیگران خودزنی نکنی و به اندازه محبت کنی.زیاد باهاشون گرم نگیری اصل دوری و دوستی رو رعایت کنی.وقتی کسی بهت بی احترامی کرد راحت نگذری و نشون بدی که بهت برخورده.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
فقط یک راه داره.اینکه خودت واسه خودت ارزش قائل بشی.وقتی خودت خودتو دوس داشته باشی بقیه هم جدی میگیرن ...

مورد اخر رو واقعا شجاعتشو ندارم هر وقت توهین میشه بغض می کنم  ذهنم قفل میشه نمی تونم چیزی بگم 

عیب نداره تجربه شد :)
2740
مورد اخر رو واقعا شجاعتشو ندارم هر وقت توهین میشه بغض می کنم  ذهنم قفل میشه نمی تونم چیزی بگم&n ...

باید اعتمادبنفستو ببری بالا.من یه حرف منطقی و دوستانه به خواهرشوهرم زدم در اصل یه خواهش خواهرانه بود.بهش برخورد.چند روز برام قیافه گرفت و جواب سلاممو به زور میداد.اصلا به روی خودم نیاوردم و واسش خودزنی نکردم و حرفو باز نکردم.انگار اتفاقی نیفتاده.خودش کم کم درست شد و اومد باهام حرف زد.

منم قبلا مثل شمابودم.واسه اینکه اطرافیان ناراحت نشن خودمو میکشیدم پایین.ولی الان باخودم گفتم من که حرف بدی نزدم.اگر اون ناراحت شده از بی منطقی اونه پس مهم نیست برام.دیدم که وقتی خودم واسه خودم ارزش قائل شدم اون هم اومد طرفم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

عزیزم خوش رو و خوش خنده باش با همه هم گرم بگیر موقعی که وقتش شد هم همونقدر که خوشرویی تند باش و رک جواب بده عزیزم 👏💖

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊