2733
2734
عنوان

میگم چه فانتزیای خوبی داشت این دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 23 پست

ولی میگم آقا عجب فانتزیایی داشت. شوهرش از مادرم مهربون تر بود. میرفت سه روز سه روز خونه مادرشوهر میخوابید . با اینکه تو نامزدی باردار شده بود مادرشوهره نازشو میکشید. اونم مادر شوهر با اصالت ترک که اگه عروسو نکشه خودشو میکشه بس که به این مساله حساسن(میدونم اغراق کردم).  یا جاریش مثل یه خواهر دلسوز بود و میگف ناراحت شدی که مادرشوهر گفت بچت پسره ،ناراحت نباس اون منظوری نداره. یا مادر شوهره بعد از گفتم اینکه ایشالا پسردار بشین اومده ازش دلجویی کرده. یا زنداداشش به خاطر مرگ شوهر این  چشاش سرخ شده. یا برادرشوهر ماهیانه بهشون حقوق میداده. خیلی فانتزیاش آرامش بخش بود. خخخخخ

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.
منکه میگم گل بهار پسر بود

آرع منم حدس میزنم پسر باشه

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عروس ما نامزد بود میومد خونه ما من مدرسه میرفتم درس میخوندم تو اتاق خواب بعد مامانم میومد بم میگفت پ ...

چقد فهمیده. منو مهمون دعوت کردن. بعد تو یه اتاق کوچیک جای خواب خودش و منو مینداخت نگهبانی منو میداد . تا صبحم سرفه میکرد و نمیذاشت بخوابم. حداقل نمیخواست منو تنها تو اتاق بذاره. خودشم حتما باید تو اتاق میموند که خدای نکرده من ونامزدم با هم تنها نشیم (عقد بودیم). 

پسر و این حجم احساساتو و تخیل بعیده.بیشتر حس میکنم رویا پردازیای یه دختر بچه رو خوندم😶

مردا زنا خوب سر کار میگذارند یه سری مردا ی شیاد زندگی تخیلی چنان با جز ئیات تحویلت میدن باورت نمیشه

اوکی شکر 
مردا زنا خوب سر کار میگذارند یه سری مردا ی شیاد زندگی تخیلی چنان با جز ئیات تحویلت میدن باورت نمیشه

دقیقا. منم به خاطر همین میگم نویسنده پسر بود. چون پسرا خوب بلدن سرکار بذارن 

2740

اه واقعا اگه مرد باشم حالم از خودم بیشتر بهم میخوره چراباهاش انقدر همدردی کردم😑😑😑