2726

راست یا دروغ بودن داستانش برام مهم نیست. چون چیزی رو که با چشم نبینم رو یه درصدی احتمال شک بهش میدم و هر داستانی هم قابلیت وقوع داره. من اصلا براش ناراحت نشدم ولی راستشو بخواین خیلی حسودی کردم. یاد مادرشوهر خودم افتادم ک تو اولین مهمونی که به خونشون رفتم با هزار کیلومتر مسافت از خونه پدریم  به جای خوش آمدگویی گف که یه امشب میخواستیم بخوابیم اونم شما نذاشتین. یا وقتی رفتم تو حمومشون موهامو شونه کنم بهم گف زمان  عروس اگه اینکارو میکرد چوب تو کونش میکردن!!!یا با وجود اینکه بچم خیلی کم وزن بود برگشت بهم گف من شیر دادنی هم روزه میگرفتم. یا بهم گف مادر شوهر من موهامو میکشید و میکند من دارم با تو مدارا میکنم!!! اینا چن تا مثال کوچیک از کاراش بود. یا شوهرم روز زایمانم چون نمیخواست من سزارین کنم کل روز منو تو خیابونا چرخوند و بی دلیل برگشت بهم گفت تو زشتی !!انگاز که یه زن باردار قرار بود که مانکن و خشگل باشه!!!من که داستان گلبهار رو خوندم اینا یادم افتاد و گریم گرف

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان تو برزخم عزیزم   سالهاست از برزخ تاپیکمیزنم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

عروس ما نامزد بود میومد خونه ما من مدرسه میرفتم درس میخوندم تو اتاق خواب بعد مامانم میومد بم میگفت پاشو برو بیرون فلانی با نامزدش میخاد اینجا حرف بزنه 

همیشه حرصم درمیومدکه چرا نمیرن اون یکی اتاق 

الان فهمیدم بخاطر اینکه حموم تو اون اتاق بود

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
2706