2733
2734
عنوان

😣😭😭😭 منه بدبخت

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا وقت نمیکنم به خودم برسم    رفلاکس داشت نمیتونم خوابیده شیرش بدم  الان ک بهتر ...

خوب دیگه بچه ها با هم فرق دارن همه مثل هم نیستن بچه شما بچه سختیه. از شیر که بگیریش یه دل سیر استراحت میکنی ولی تا اون موقع باید تحمل کنی. شاید اگر روز بتونی باهاش بازی کنی و خستش کنی شبا خواب عمیق تری داشته باشه

اُفــوض اَمــری اِلــی اِلــلـه   اِنّالــلـه بـصــیرٌ بـالـعبـاد👌👌👌
2731
من اصلا وقت نمیکنم به خودم برسم    رفلاکس داشت نمیتونم خوابیده شیرش بدم  الان ک بهتر ...

بچه منم همینه.به زور میخوابونمش یعنی دوساعت طول میکشه تا بخوابه تا بلندمیشم کارامو بکنم ۵دقیقه بعد پا میشه.منم بخدا خسته شدم.خیلی اذیت شدم اینا به کنار ۲۴ساعته گریه میکنه بهانه میاره.باباش خیلی بیخیاله.مسولیتش با منه

وای دختر کوچیک منم خیلی بهم می چسبه نمیذاره کارامو بکنم شبا هم زود به زود شیر میخواد، مشکل بزرگ منم ...

من نمیدونم  چیکار کنم   شبا کمتر شیر بخوره     خیلی بدبختم    شوهرمم  یبار بلند نمیشه بگیرتش   بعد فرداییش   زبونش درازه    ناهار چرا دیر شد  یا خونه چرا شلختس             باورت  میشه بیشتر این شلختگی این خونه تو موخمه😣

والا از قدیم میگفتن نوزاد ۱۸ساعت در روز میخوابه،بچه های الان چرا نمیخوابن؟فک کنم تاثیر این مکمل هاییه که میخوریم زیادی باهوشن نمیخوابن مثل ادم بزرگا.بخدا اینجا میشنوم همه مامانا میگن بچنون نمیخوابه همش بیداره من میترسم،یعنی نی نی منم اینجوری وروجک میشه😦

خوب دیگه بچه ها با هم فرق دارن همه مثل هم نیستن بچه شما بچه سختیه. از شیر که بگیریش یه دل سیر استراح ...

نا  برا  بازی میمونه!!!

با این حال هم   خیلی باهاش بازی میکنم    حسابی سیرش میکنم ولی اصلا با آدم راه نمیاد  یعنی گاهی اوقات دوست دارم   دیگه شیر خودمو ندم  بهش  شیرخشک بدم  حداقل شبا یه دل سیر بخابم  

هر دفعه شیر نده رو پا بذار تکون بده خواب بره.شاید میخواد دندون دربیاره

دندون  دوتا دراورد  ولی احساس میکنم  باز میخاد در بیاره   تا قبل از اینکه  کمکی رو شروع کنم خوب بود   شبا کمتر بیدار میشد واسه شیر

هر دفعه شیر نده رو پا بذار تکون بده خواب بره.شاید میخواد دندون دربیاره

دلم‌ نمیاد    وقتی سفت منو میگیره تند تند محکم‌محکم‌ شیر میخوره   یکی کنارم باشه بی خبر باشه فک میکنه ساعت هاس شیر ندادم‌بهش

من نمیدونم  چیکار کنم   شبا کمتر شیر بخوره     خیلی بدبختم    شوهرمم & ...

ببین کلا دیدت و به این مسئله مثبت کن از شوهرتم توقع نداشته باش همه مردا همینن. به این فک کن که بالاخره یه روزی همه این سختیها تموم میشه ولی یادت باشه که دیگه بچه دوم نیاری چون کلا کم حوصله ای، مادری همینه دیگه

ببین کلا دیدت و به این مسئله مثبت کن از شوهرتم توقع نداشته باش همه مردا همینن. به این فک کن که بالاخ ...

اولا  اصلا تصور  دومیخیلی برام سخته   دوما   کم صبری بخوره تو سرم   بخدا سنگ هم بود  ترک برداشته بود تا الان

اولا  اصلا تصور  دومیخیلی برام سخته   دوما   کم صبری بخوره تو سرم   بخدا سن ...

آره خدایی خیلی سخته من خودم خیلی خواب دوستم ولی چاره چیه بچه هست دیگه نمیشه که انداختش دور باید تحمل کنی این دورانش بگذره.

2706