2737
2739
عنوان

😣😭😭😭 منه بدبخت

420 بازدید | 30 پست

یک شب  با هزار بدبختی  میخابونمش  حسابی   بهش غذا میدم   تا خوب بخابه      دو ساعت بعد  با جیغو گریه میشه برا  شیر     دراز کشیدنی هم شیر نمیخوره  فقط باید بشینم بزارم‌تو بغلم تا شیر بخوره     میخابونم باز دوساعت بعد بیدار میشه   دیگه اونقد بیدار میشه واسه شیر خوردن  خاب از سر منه لعنتی میپره  بخدا خستگی از سر و کول  تمام‌زندگیم‌ میباره           همه  ی  اینا بدرک        ظهرام نمیگیره یبار یساعت بخابه  حداقل منه خاک‌تو سر   نیم ساعتش کارای خونمو بکنم  نیم ساعت هم کنارش بخابم😭😭😭   ۱۵ دیقه  میخابه   با گریه بیدار  میشه   یعنی این  بچه آرامش نداره خاب نداره   ارامش و خواب هم ازم‌ گرفته  

خوابیدنی هم خواب نمیخوره شاهزاده    باید حتما  بشینم  ۹ کیلو وزن رو بلند بکنم   روزا  هر یساعت   شبا هر دو ساعت   تو بغلم نشستنی  شیر  بدم‌      اونقد  شبا بیدارم میکنه   تا دیگ‌ به ساعت  ۵   ۶  میرسه من‌ خواب از سرم میپره  دیگ‌اینقد اینور و اونور میکنم  بزور خوابم میگیره  چشمام  نرفته بخاب با  اربده  هاش   خابو ‌کوفتم‌میکنه    خیلی خستم😭😭😭  خدایااا  باباش  برای خودش  قشنگ‌‌‌۱۲ ساعت  میخابه          کاش من مرد بودم     منصفانه نییست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید دلدرد میشه که با جیغ بیدار میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731

همه بچه ها همینن دیگه،باید خودت غذای مقوی بخوری که شیرت قوی بشه بچه رو خوب چند ساعت سیر کنه.اینم که خوابیده شیر نمیخوره خودت عادتش دادی دیگه تقصیر اون طفلی نیست.

اُفــوض اَمــری اِلــی اِلــلـه   اِنّالــلـه بـصــیرٌ بـالـعبـاد👌👌👌
دهن سرویسه

این زندگی نیست که من‌میکنم   یعنی به شوهرم  به مادرم گفتم   اگه حامله شدم  قایمکی  یچیز  بریزن تو غذام تا سقط شه          ۵ماهونیمه  یه خواب درستو حسابی نداشتم   تمام زیر چشماش حلقه  بسته  مثله روح شدم   شلختگی خونه زندگیم بدرک😭😭😭

بچت چند وقتشه..کاملا درکت میکنم چون خودمم الان بچه کوچیکم ۱۸ماههشه ..باید از اول عادت میدادی ک شبا دراز کش بهش شیر می‌دادی منم الان از صدای گریه پسرم بیدار شدم شیر خورد خوابید من دیگه خابم پرید😔😔

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
2738

وای دختر کوچیک منم خیلی بهم می چسبه نمیذاره کارامو بکنم شبا هم زود به زود شیر میخواد، مشکل بزرگ منم اینه که نصف شب میرم حموم اصلا نمی تونم با خودم ببرمش حموم اونجا هم شلوغی می کنه!

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
همه بچه ها همینن دیگه،باید خودت غذای مقوی بخوری که شیرت قوی بشه بچه رو خوب چند ساعت سیر کنه.اینم که ...

من اصلا وقت نمیکنم به خودم برسم    رفلاکس داشت نمیتونم خوابیده شیرش بدم  الان ک بهتر شده   هرکاری میکنم خوابیده نمیخوره     یعنی اسیرم کرده    اصلا نشسته بخوره  ولی دیگ این دو ساعت یبار بیدارشدنشو کجا دلم بزارم  یعنی بخدا بچه های مردمو میبینم    ساعت ۱۰ شب میخابم  تا ۱۰ صبح    فقط دو بار بیدار میشن واسه  شیر خوردن       بعد  ساعت ۲  ۳ میخابن  تا ۵ ۶ عصر      یه ساعت عصرا میخابن          بچه ی من  در طول روز  ۳   ۴  خاب  یه ربعه میکنه