2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی خدا رحمتون کنه🙏 عذاب میکشیده ازین حرف که😔

بهش محبت نمیکرد مادرم😣😥

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

من تصمیم گرفتم مثل مادرم نباشم واینقدر محبت همسرم بکنم ک احساس کمبود محبت نکنه😢😭

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2731
چه بد عجب زجری کشیدید شما 

جالبیش اینجاست که یک درصده رفتارایه بدشو قبول نمیکنه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
من درس عبرت گرفتم...اما متاسفانه انقدر درطول زندگیم تکرارشون کرده ک تو ناخوداگاه منم رفته و ناخواسته ...

منم😞😞😞

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

مادر من یه فرشته است

خیلی مهربون و احساساتیه ،که من دیدم تو جاهایی ضربه خورده واسه همین تصمیم گرفتم منطقی تر باشم،خیلی دلنازکه،بازم صدمه دیده من دل سنگ شدم تا مثل اون آسیب نبینم

ولی الان میبینم منم جور دیگه ای صدمه دیدم خودم مادرم ولی بچه هام جذب مادرم شدن چون اون مهربونتر و فداکارتره..و اونا هم منو قبول ندارن

2740