2726

مثلن مادر من به شدت حرص و جوش الکی میخوره و به هر چیزی غر میزنه و حسرت زندگی دیگران رو میخوره که این باعث شده خیلی از سن واقعیش پیرتر دیده بشه چون همش داره درون خودشو نشخوار میکنه 

یا انقدر ساده هست که همیشه پولش رو به دیگران قرض میده با اینکه میدونه ممکنه بهش پس ندن 

یا در مورد انتخاب همسر خیلی به ظواهر دقت داشت که باعث پشیمونیش شد 

یا اینکه سال کنکورش رو خوب نخوند که خودش معتقده اگه کنکورش رو خوب داده بود خیلی الان جلو تر از جایی که باید میبود 

و....

شما چه رفتارای غلط یا انتخاب های غلطی در زندگی مادرتون دیدید که واستون درس عبرت شده و تصمیم گرفتید در شرایط مشابه خلاف رفتار مادرتون برخورد کنید ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من درس عبرت گرفتم...اما متاسفانه انقدر درطول زندگیم تکرارشون کرده ک تو ناخوداگاه منم رفته و ناخواسته سر همسرم پیاده میکنم

....اوف...خدا حفظش کنه اما پدرو مادرم واقعا سمی بودن

من درس عبرت گرفتم...اما متاسفانه انقدر درطول زندگیم تکرارشون کرده ک تو ناخوداگاه منم رفته و ناخواسته ...

ای وای یعنی شما ناخواسته رفتارای مشابه مادرتون رو انجام میدید ؟

مادر من برام مادری نکرد.

اونطور ک یه مادر باید باشه نبود برام هیچوقت.

انقدر سر این رفتارای مامانم اذیت شدم ک دلم نمیخاد بچه ای ک در آینده میخام داشته باشم مثل من اذیت بشه از بی مهری مادرش.

مامان منم اوایل زندگیش خیلی بیزبون بود خیلی بهش زور میگفتن 

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2706