2733
2739
عنوان

یه میلیون واسه خرج خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 44 پست

ما امروز رفتیم رفاه خداشاهده گوشت دنده گوسفندی گرم ۸۰۰ گرمی گرفتیم ۲۳ تومن، گوشت چرخکرده ۸۰۰ گرمی ۵۲ تومن! پیاز گوجه سیب زمینی و لیمو ترش اندازه یه هفته ۱۲ تومن، میوه اندازه یه هفته ۵۱ تومن! میوه و سبزیجات رو از تره بار می خریم! گوشت و اینا رو از رفاه یا شهروند! ما هم دو نفریم خورد و خوراک مونم بد نیس چون شوهرم شکموئه ولی همون حدود یه تومن خورد و خوراک مونه، مگه مهمون داشته باشیم که هر مهمونی حدود ۳۰۰ تومن اینا کلش میشه! برنج رو برای کل سال یجا می خریم الانم کیلویی ۲۲ ایرانی گفتیم برامون بیارن! ببین گرونی هست ولی بگرد ارزون ترین هاشو پیدا کن وگرنه گوشت کیلو ۱۲۰ یا برنج کیلویی ۲۷ تومنم هست! 

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ماهی 400 میوه میشه  شما ماهی 400 کمتر میوه میخرین؟؟؟؟؟؟؟؟ البته گوشت کیلو 140 تومنه هر م ...

ما هر هفته میریم خرید میوه و پیاز و اینا میشه ۱۲۰ تومن ماهی ۴۶۰  هر ماهم که گوشت لازم نیستم دوماه یه بار مرغم ماهی ۳ تا همون ۶۰۰ هم پول اینا میشه روعن و برنجو چون چند تا چندتا میخرم ۶ ماه یه باره 

2728
ما امروز رفتیم رفاه خداشاهده گوشت دنده گوسفندی گرم ۸۰۰ گرمی گرفتیم ۲۳ تومن، گوشت چرخکرده ۸۰۰ گرمی ۵۲ ...

متوجه نشدم گوشت دنده گوسفندی یعنی چی؟ 

ببین گوشت گوسفندی ما از رفاه میخریم 140 تومن 

دنده گوسفندی چطوریه؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

یه تومن واسه دو نفر خوبه دیگه، هر ماه دو کیلو گوشت گوسفندی، دو کیلو چرخکرده، ۳ تا مرغ، یک بسته میگو و یک دونه ماهی میشه تقریبا ۶۰۰ تومن، تازه اگر بخوای لاکچری بخری. هفته ای هم میوه و شیر تخم مرغ، ما اغلب این مقدار خرید برای یک ماه و نیم یا دو ماه کافیه برامون. منتها ما به کل تنقلات و شیرینی، نوشیدنی و از این خرت و پرتها نمی خریم که اصلا نباشه تو خونه ببینیم دلمون بخواد

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
متوجه نشدم گوشت دنده گوسفندی یعنی چی؟  ببین گوشت گوسفندی ما از رفاه میخریم 140 تومن  دند ...

یعنی دنده، واسه رنده کبابی و آبگوشت خوبه، خورشتی هم میشه ولی ما واسه دنده کبابی می گیریم! والا ما همین امروز خریدیم گفتم به شوهرم امام زمان ظهور کرده یه بسته گوشت کبابی ۲۳ تومن!!!

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2740

منم حرف شمارو قبول دارم بیشتر میشه اما این بستگی به سبک زندگی و عادت ها داره

سبدهای خرید فرق میکنه

متاسفانه خیلی ها هم میشنوم ک مجبور شدن خیلی چیزهارو از سبد خریدشون حذف کنن مثل ماهی و میگو و اجیل و...

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
یعنی دنده، واسه رنده کبابی و آبگوشت خوبه، خورشتی هم میشه ولی ما واسه دنده کبابی می گیریم! والا ما هم ...

از کجا میگیرین؟

یه تومن واسه دو نفر خوبه دیگه، هر ماه دو کیلو گوشت گوسفندی، دو کیلو چرخکرده، ۳ تا مرغ، یک بسته میگو ...

عزیزم تهران هر کیلو گوشت گوسفندی تو رفاه 140 تومنه 

گوشت چرخ کرده کیلو 70 

هر هفته خرید سیب زمینی و پیاز و میوه 100 تومن 

ماشت و شیر و پنیر 50 تومن هر هفته

حبوبات و دستمال کاغذی و دستمال توالت وو شامپو صابون و علی ماشالله 

اصلا ما پولمون به میگو و ...نمرسه حتی خامه هم نمیخوریم 

عزیزم تهران هر کیلو گوشت گوسفندی تو رفاه 140 تومنه  گوشت چرخ کرده کیلو 70  هر هفته خرید ...

خوب منم تهرانم، البته بعضی چیزها را تو خریدهای شگفت انگیز دی جی کالا بخر، مثل بلدرچین، قزل الا، زعفران، میگو، و ... گاهی تخفیفای خوبی داره. 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
2706