2737
2734
۱۶۰ تا ۱۶۵  وزنم ۴۴

هم قدیم...وزن من دوبرابره وای خدا...همین اندام هم لباس درست بپوش...تاپ گشاد کوتاه...شلوار گشاد دامنهای چین دار گلدار وفرفری...سوتین کاپ دار

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
خانوم محترم  اون یه سوال پرسید فقط هیچ اتفاقی هم نیفتاد سوالشم به ما ربطی نداره الان شما بحث ...

چشپاتو اینجور نکن چپ میشن حیفه هم اسم خواهر زادمی و اینگه من اصلا حوصله بحث ندارم 

💜👶❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینم من ۱۶۲ ۸۲...

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2740
یکمی زیادی ‌‌پری خواهری

اینقد چاق نیستم تازه دوماهه سزارین کردم الن نسبت ب وزن خودم ۱۰ویلو اصافه دارم تو حاملگی ۲۰کیلو اصاف کردم...ولی میره...یعنی امیدوارم

عزیزم تو یه تاپیک گفتید طلافروش دارید تو فامیلتون میشه خواهش کنم ازشون بپرسید 

من۸تا ربع سکه خریدم ماه پیش بعد فکرکردم۸۶هستن دفعه اولم بود سکه میخریدم بعد اومدم خونه دیدم مال سال۸۳ و یکیشم واسه۷۰هستش بعد رفتم بش گفتم گفت که ۸۶حباب داره و ممکنه دولت اعلام کنه و حبابش بترکه و اینا بهتره پول دادی جای طلا نه حباب!!

میشه بپرسید سکه سال ۸۶بخرم بهتره یا زیر۸۶؟اینارو ببرم عوض کنم؟ببخشید

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود