2737
2739
عنوان

بچه ها مادربزرگای شمام اینطورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 40 پست
مادر بزرگ پدریم خیلییئی بده ولی واسه مامانم گله گل دوسش دارم

والا گی بگم احساس میکنم هیچکدوم دوسم ندارن هعی

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مادر بزرگ‌مادریم همه ازش فرارین ولی من عاشقشم هرچیم بگه.یکسالیم هست برای بار سوم  پنهانی ازدواج کرد البته اوایل پنهان بود الان آشکاره 😂😂🤣😂😂😂😂کلی هم پولداره ولی دریغ از ی ریال خرج کنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

آره،

یکی بدتر اون یکی

از زخم زبوناشون نگم

عقل ندارن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
آره، یکی بدتر اون یکی از زخم زبوناشون نگم عقل ندارن

حرص میدن فقط منو

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
حرص میدن فقط منو

اشکمم در اوردن

مادربزرگ مادریم گفت بچه نمیاری شوهرت زن میگیره😐

مادربزرگ پدریم گفت فلانی حامله اس، حالا دلت بسوزه😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
حرص میدن فقط منو

خوب قبلا مثلا اگه ماهی ۴ بار رفتی الان ۲ بار برو بگو میترسم کرونا هست یه دفعه ناقل باشه 

یا تماس بگیر یه احوال پرسی بکن دیگه تو تماس نمیتونه خیلی وارد جزئیات بشه و بهت گیر بده 

2738
خب پیر میشن و بهونه گیر اینجور حرفای بی ربط ... عیب نداره ی گوشتو در کن یکیو دروازه ...حرفاشون اصن ب ...

اره موافقم اونا سنی ازشون گذشته و نسل متفاوتی هستن

اینکه شبیه ماباشن کاملا غیر منطقیخ

مادربزرگای من هردوشون  این مدلی ازاین حرفا زیاد میزدن

ولی ما میخندیدم اتفاقا به حرفاشون جدی نمیگرفتیم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،