2726
عنوان

بچه ها مادربزرگای شمام اینطورین؟

716 بازدید | 40 پست

میرم خونشون تیکه و کنایه میشنوم فقط قبل ازدواجم هی میگف زودتر ازدواج کن چرا ازدواج نمیکنی و فلان الانم میرم حرف بچه اس یا مثلا میگه تو برای اینا (دخترخاله هام) ملایی دیگه به اینام یاد بده چجوری شوهر کنن و این چیزا به خدا یه جوری حرف میزنه درست تیرش میره تو قلبم دفعه پیش که رفتم چنان عصبانیم کرد گفتم مواظب باش مث برادرت نشی فوت شده ولی کسی براش رحمت نمیخونه اخه همرو نیش میزنه بخدا از دستش کلافه ان همه ولی پشیمون شدم و بحثو عوض کردم و زودتر اومدم بیرون از خونشون شما بگین من چیکار کنم باهاش نمیرم ببینمشم هی میگم میمیره منو نفرین میکنه چه غلطی بکنم اخه

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

خب رفت و امد نکن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن بدترین خصلت های دنیا تو پیرزن هاست

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2728

عید به عید برو دیدنش

یا اگه میری خیلی کوتاه برو به این حرفا نرسه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خب پیر میشن و بهونه گیر اینجور حرفای بی ربط ... عیب نداره ی گوشتو در کن یکیو دروازه ...حرفاشون اصن بی منظقه زیاد جدی نگیر

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*

مامانبزرگ منم تامجردبودم میگفت ازدواج کن زودباش موندی خونه بری دانشگاه ازهرکاری انجام میدی.الان4ساله ازدواج کرذم ی دخترخاله دارم چندسال ازخودم کوچیکتربهش میگه تودرستوبخون خوب بخون  ب مامانس میگه اینوشوهرنده هازودبدبختش نکن.ب من میگه تونمیتونی ی درصدکارای خونه ک دخترخالت انجان میدع روبدی بهش حسادا میکنی حسودی و...... سپردمش ب خداخلاصه

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  

مادربزرگ پدری منم همینجوری بود ی ساله نرفتم پیشش این کروناهم اومد دیگه قشنگ زنگ زدم ک ترسوندمش ک ناراحت نشه.ولی مدام حرفای بی ربط میزد بهم

جلو شوهرم جلو هر کی اصن نمیفهمد چی میگفت با دختر عمم هم همینطور آبروشو جلو شوهرش برد😐🤨

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*
نه اتفاقا مادر بزرگ مادری من عشقه بخدا

خوشبحالت

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
خب رفت و امد نکن

میگم به نظرت نفرین پیرزنا میگیره ؟

میگم به نظرت نفرین پیرزنا میگیره ؟

نفرین ناحق نمیگیره گلم اقدر خودتو اذیت نکن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
میگن بدترین خصلت های دنیا تو پیرزن هاست

چرا اسنطورین واقعا 😠😠

2706