2737
2734
عنوان

بچه ها مادربزرگای شمام اینطورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 40 پست
خب پیر میشن و بهونه گیر اینجور حرفای بی ربط ... عیب نداره ی گوشتو در کن یکیو دروازه ...حرفاشون اصن ب ...

😍😍😍😍

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
مامانبزرگ منم تامجردبودم میگفت ازدواج کن زودباش موندی خونه بری دانشگاه ازهرکاری انجام میدی.الان4ساله ...

چرا اینطورین اینا واقعا

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادربزرگ پدری منم همینجوری بود ی ساله نرفتم پیشش این کروناهم اومد دیگه قشنگ زنگ زدم ک ترسوندمش ک نار ...

والا من انقدرررر دوسش دارم ولی همش تیکه کنایه اس کارش هعی خداااا

نفرین ناحق نمیگیره گلم اقدر خودتو اذیت نکن

خدا از دهنت بشنوه من خیلی دوسش دارمه ولی اون انگاری دیگه منو دوست نداره 😰

2728
2738
نرو خونشون

مادربزرگ منم همش تیکه میندازه به فامیل بابام منم حوصله ندارم نمیرم دیگه

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ماسعی کنیم مادبزرگ خوبی باشیم وصد البته مادر خ‌ب

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
امروز برای جای خالیش کلی گریه کردم

منم از همین میترسم 

نرو خونشون

میدونی میترسم بمیره از من راضی نباشه

2706