2737
2734

نامزد بودم خونه مادرشوهرم یه اتاق داشتیم جدا هیچکس توش نمیومد مننم بیخیال شورتم شستم بردم کنار بخاری پهن کردم نواربهداشتیمم رو تشک انداخته بودم شانس گندم بعدیکسال اونشب پدرشوهرم یهو رفت تو کرم برداره بعداونم برادرشوهرم رفت جز شوهرم همه رفتن اه چ روز بدی  

توخوب باش نزار خوبا تموم بشن❣️💞❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما فردای عقد کل بدنمو کبود کرده بود بدبختانه چند روز دیگه مراسم جشنموم بود وای کل شهر رو گشتم که یه ...

من روز گروه خون چون صیغه بودیم راحت بودیم رژ قرمز میزدم میرفتم بدون رژمیومدم یه بار زنداداشم گفتم همه پایین لبت مالیده رعایت کن یکم  

توخوب باش نزار خوبا تموم بشن❣️💞❣️
2731
واقعا خیلی بده ،،، ینی من زا لبو تفاوت چندانی نداشت صورتم تا دو ماه ،کم کم خودمان نیز خوشمان آمد و و ...

اره دقیقاااا منم اولا روم نمیشد همش‌میگفتم باید تو تاریکی باشه ولی خب بعد یه مدت منم روم باز شد 🙈🙈🙈

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈
اره دقیقاااا منم اولا روم نمیشد همش‌میگفتم باید تو تاریکی باشه ولی خب بعد یه مدت منم روم باز شد 🙈🙈 ...

امان از وقتی آدم روش باز شه😂😂😂من هر از چند گاهی خودم ح+شری میشم ینی دیگه خودمو نمیشناسم خیلی داف میشم😂😂😂😂فرداش کلللییی میخندم تازه آقای خان هم مسخره می‌کنه

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
بعضیاشو نمیشه گفت ولی یادمه بعد عروسی بود یروز گردنم کبود شده بود دیگه علتشو شماها میدونید چیه دیگه ...

😂😂😂😂

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

این خاطره ماله دوستمه.از زبون خودش میگم:موقع عقد بابام حساس بود و نمیذاشت شب پیش هم بخوابیم .خالم که چند سال از خودم بزرگتر بود هی من و شوهرمو دعوت میکرد خونش شب میفرستادمون تو اتاق که با هم بخوابیم.یه شب که باز خونه خالم دعوت بودیم موقع خواب  شوهرم و شوهر خالم  با هم شوخی میکردن شوهر خالم به شوهرم  میگفت امانتین دست ما .تو میای با من میخوابی زنتم پیش خالش میخوابه.یا اینکه دره اتاقو باز میذارین.خلاصه اینا همینجوری شوخی میکردن و اینا منم دگ رفتم تو اتاق تو جا دراز کشیدم .شوهرم اومد  تو اتاق به شوخی کلیدو الکی تو در چرخوند  که کلید صدا بده شوهر خالم فکر کنه درو قفل کردیم. بعد شوهر خالمم فکر کرده ما واقعا  درو قفل کردیم.نیم ساعت بعد به شوخی اومد  دستگیره رو تکون بده ما بترسیم.چون فکر میکرده ما درو قفل کردیم  و در باز نمیشه فقط میخواسته مارو بترسونه و ازونجایی که در قفل نبود و شوهره من فقط کلیدو الکی تو قفل چرخونده بود  شوهر خالم پرت شد وسط اتاق😐😂و ما هم زیر پتو😰شوهر خالم تنها کاری که کرد فقط چشماشو بست بدو بدو رفت بیرون😂😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2740
این خاطره ماله دوستمه.از زبون خودش میگم:موقع عقد بابام حساس بود و نمیذاشت شب پیش هم بخوابیم .خالم که ...

واااای عالی بوووود😂😂😂😂