2726

بدترین و مضخرفترین دوران😕😕

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهمونی خونه مادرشوهرم اینا بودیم چندروز پیش بعد رفته بودیم اتاق داشتیم لب میگرفتیم 🙊🙈خالم یهو اومد درو باز کرد دید نمیدونست ما اونجاییم ( خالم جاریم میشه)😁

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈

تا یه هفته حین عملیات تا میومد نگاشو بکشه پایین چشماشو با دست میگرفتم نمیزاشتم نگا کنه 😐

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

وای سوتی دوران نامزدی😂😂😂😂😂😂

روزی ک عاقد داشت خطبه میخوند

اومد بگه عروس خانوم وکیلم گفت عروس خانوم وکیلن منم از اونجایی ک خیلی حاضر جواب هسم گفتم ن دکترن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واییییی عاقدد سرخ شده بود🤣🤣🤣🤣بعد یادم اومد نباید چیزی میگفتم😐

چند روز بود که عقد کرده بودم خونه مادرشوهرم شب کلا اونجا پر سر و صدا و ...

صبح که بیدار شدیم مادرشوهرم برام نبات داغ داد خوردم بعد نگاه کردم دیدم بالای در اتاق شیشه نداره و کلا صدامون رفته بیرون

من تازه نامزد کرده بودم کلی خجالت و اینا

نامزدم شام اومد خونمون

داداشم 4 سالش بود. گفت میدونین ابجی سیبیلاشو با نخ کنده :/

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

ولی اسی سوتی دارم منتها نمیشه گفت

مثبت 24

😅

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2706