2733
2739
عنوان

بنظرتون این هاله بی بی چک درسته؟📷

| مشاهده متن کامل بحث + 2147 بازدید | 95 پست
شما پریود شدی؟

نه عزیزم..من این ماه یه مدت کم دکتر بهم قرص جلو گیری داد ک‌ نشم..الان قطع کردم...هر وقت شدم باید برم دکتر بعدش انشاللع ای یو ای🥺 میگع تنبلی داری

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
نه عزیزم..من این ماه یه مدت کم دکتر بهم قرص جلو گیری داد ک‌ نشم..الان قطع کردم...هر وقت شدم باید برم ...

آها آن شاالله ک مامان بشی عزیزدلم

من سر خورد شبی یکی لتروزول خوردم ک عقب نندازم .

ولی بازم عقب افتاد اعصابم خورد میشه از عقب افتادن الکی

🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها آن شاالله ک مامان بشی عزیزدلم من سر خورد شبی یکی لتروزول خوردم ک عقب نندازم . ولی بازم عقب افت ...

درکت میکنم...ولی کاش الان یه بی بی میزدی خیالمون راحت میشد

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
آها آن شاالله ک مامان بشی عزیزدلم من سر خورد شبی یکی لتروزول خوردم ک عقب نندازم . ولی بازم عقب افت ...

میشه بگی وقتی باردار بودی نوک سینه هات خیلی درد داشت؟؟؟ بعد ش نوکشون حالت سفت میشد؟؟ و‌بعد دوبارع شل میشدن؟؟؟

2731
میشه بگی وقتی باردار بودی نوک سینه هات خیلی درد داشت؟؟؟ بعد ش نوکشون حالت سفت میشد؟؟ و‌بعد دوبارع شل ...

سینهام برجسته شده بود و غده داخلش درد میکرد نوک سینه خانم ک دست میزدم درد میکرد 

ولی شل نمی شد کلا دوماه باردار بودم همه این مدت سفت و دردناک بود

🌷