2737
2734
عنوان

کیا جنینشون ایست قلبی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2290 بازدید | 27 پست
خیلی حالم بد میشه وقتی ب اون موضوع فکر میکنم

خیلی بده

ولی امیدت بخدا باشه 

بلخره یجوری میشه 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
قبلش برودکترزیرنظردکترباش منم یک بارکورتاژشدم البته مال من قلب نداشت بعدرفتم زیرنظردکترداروی۳ماه داد ...

خدابرات حفظشون کن❤️چشم حتما زیر نظر دکتر باردار میشم 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا برات حفظش کنه خیلی خوشحال شدم😍

مرسی عزیزم

منم روزای سختی رو مثل شما گذروندم

ولی فقط توکل کن بخدا

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

منم تیر همین اتفاق برام تو ۱۱هفتگی افتاد و دکترم گفت از هر ۴بارداری یکی اینجوری میشه و نگران نباش الانم تو اقدامم چون دکترم گفت

ولی منم ترس شما رو دارم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2731
مرسی عزیزم منم روزای سختی رو مثل شما گذروندم ولی فقط توکل کن بخدا

مرسی مهربون❤️😘

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

فقط من کورتاژ نشدم خود به خود دفع کردم ولی هنوزم تو شوکم😢😭

انشاالله بارداری بعدیمون خوبه نگران نباش

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
منم تیر همین اتفاق برام تو ۱۱هفتگی افتاد و دکترم گفت از هر ۴بارداری یکی اینجوری میشه و نگران نباش ال ...

من خیلی تو بارداریم استرس داشتم استرس وحشتناک همش فکر میکنم من مقصر بودم 😞

2740
فدات میدونم خیلی سخت ولی مطمعن باش دفعه بدت یکی بغلته

خیلی ممنون واقعا حرفاتون آرامش بخشه 😍

من خیلی تو بارداریم استرس داشتم استرس وحشتناک همش فکر میکنم من مقصر بودم 😞

دقیقا منم استرسم زیاد بود و فقط دوغ ترش میخوردم ولی پزشک من گفت کلا سقط زیر ۳ماه بچه مشکل داره تقصیر کسی نیس

فقط من کورتاژ نشدم خود به خود دفع کردم ولی هنوزم تو شوکم😢😭 انشاالله بارداری بعدیمون خوبه نگران نب ...

انشالله❤️

دقیقا منم استرسم زیاد بود و فقط دوغ ترش میخوردم ولی پزشک من گفت کلا سقط زیر ۳ماه بچه مشکل داره تقصیر ...

و یه چیز دیگه اینکه من قبل اقدام برای جنسیت جوش شیرین واژینال کردم ب نظرت ب اون ربط داره؟ 

و یه چیز دیگه اینکه من قبل اقدام برای جنسیت جوش شیرین واژینال کردم ب نظرت ب اون ربط داره؟ 

نه عزیزم فکر نکنم من شنیدم زیاد جوش شیرین ممکنه سقط کنه اما بعد از ضربان قلب نمیدونم

خودتو سرزنش نکن قسمت ما این بوده