2737
2734
عنوان

کیا جنینشون ایست قلبی کرده

2283 بازدید | 27 پست

5 ماه پیش ب دلیل ایست قلبی جنین تو 11 هفتگی کورتاژ شدم الا میخوام دوباره اقدام کنم ولی میترسم مثل دفعه قبل بشه 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

الاهی 

منم😭

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاق بد ک همیشه قرارنیس تکراربشه. میدونم چ روزای سختی گذورندی، چون خودم سقط داشتم. ولی ب امیدخدا، سری بعد نی نی سالم بدنیامیاد

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰

تو هشت هفتگی سقط شد

۶ هفتگی ایست قلبی داشته

یکسال بعدش باردار شدم 

الان دختر نازم کنارمه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
الاهی  منم😭

خیلی حالم بد میشه وقتی ب اون موضوع فکر میکنم

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
تو هشت هفتگی سقط شد ۶ هفتگی ایست قلبی داشته یکسال بعدش باردار شدم  الان دختر نازم کنارمه

عزیزم بسلامتی 😍پیگیری کردی بعد اقدام یا ن؟

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

قبلش برودکترزیرنظردکترباش منم یک بارکورتاژشدم البته مال من قلب نداشت بعدرفتم زیرنظردکترداروی۳ماه دادم استفاده کردم بعد۶ماه دوباره باردارشدم الانم یه پسرویک دختردارم

بی تومن درهمه شهرغریبم بی توهرگز😍
تو هشت هفتگی سقط شد ۶ هفتگی ایست قلبی داشته یکسال بعدش باردار شدم  الان دختر نازم کنارمه

خدا برات حفظش کنه خیلی خوشحال شدم😍

عزیزم بسلامتی 😍پیگیری کردی بعد اقدام یا ن؟

مرسی عزیزم

بله ولی دلیلش مشخص نشد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706