2733
2739
🤢اه اه  منم چندسال پیش از مدرسه برمیگشتم یه ماشین یهو ایستاد گفت ببخشید خانوم رفتم جلو گفتم ب ...

وای درد بگیره یادم انداختی منم دانشجو بودم دیرم شده بود سوار ماشین شخصی شدم اون عقب نشستم هی دیدم راننده میگه نگا کن منم نمیفهمیدم گفتم چی ببخشید متوجه نشدم دیدم جاموندشا دراورده اینقد فحش دادم وجیغ زدم تا ی گوشه نگه داشت پیاده شدم اولین بار بود چیز میدیدم زاورا شدم😓😨

رفته بودیم مسافرت جلو دره هتل ایستاده بودم یه چینی هم کنارم بود داشت با گوشی کار میکرد یهو ترررر ترررررر ترررررررر گوزید . همینجورررر ررررگباری پشت هم . اصلا انتظار همچین چیزی رو نداشتم با اینکه میدونستم براشون مهم نیست ولی اینجورشو دیگه فک نمیکردم . تا مدتها سر شام و ناهار یادم میوفتاد میخاستم بالا بیارم . اه مرتیکه ی چندش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای درد بگیره یادم انداختی منم دانشجو بودم دیرم شده بود سوار ماشین شخصی شدم اون عقب نشستم هی دیدم را ...

🤮🤮🤮🤮خدا مرگشون بده

یبار داشتم از مغازه برمیگشتم خونه یه کوچه بود که میانبر بود زودتر میرسیدی گفتم بزار از این برگردم داشتم میرفتم یهو دیدم یه اقایی هم داره میاد ایت الکرسی و داشتم میخوندم که یهو سرمو اوردم بالا دیدم یچی اندازه شلنگ در اورده هی ور میره تا دیدم خریدمو انداختم سمتش و فرار

2728