2733
2734
عنوان

واقعیت همینجوریه یا ما تصور میکنیم؟😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 38 پست

بچه ها این ایموجی یعنی چی؟   

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمه من تو عروسیم😲😲😲😲😲😬😬😬😬😣😣😣 

چرا اخه 😂😂😂😂

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
بچه ها این ایموجی یعنی چی؟    

خنده من از گریه غم انگیز تر است

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2731

@javone    

@banoyeazari    

@7890    

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

خودم😍😊شوهرم😍😬مادرخودم😁😀مادرهمسرم😁😃پدر خودم😊☺پدرهمسرم😀😂برادرشوهرام😄خواهروبرادرای خودم کوچولو بودن😍😋💃🏃زنعموداماد😈😡دخترعمه داماد😳😠😒خاله های خودم😍💃

2738

شوهرم (از دست مامانم)

مامانم   (از دست شوهرم)

بابام    (از دست اون دو تا بالایی خصوصا مامانم)

مادرشوهرم  

خواهرم 

برادرشوهرم

خواهرشوهرم

برادر بزرگم

برادر کوچیکم

خودم

چه عروسی مزخرفی بود اه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***