2737
2739
عنوان

افزایش قد

| مشاهده متن کامل بحث + 204906 بازدید | 1468 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیزم،مادران مهربان و همیشه دلسوز😊من سه سال پیش همین روزا بدترین روزای عمرم پشت سر میزاشتم وقتی دخترم تو سن ده سال و نیم با قد ۱۴۲ پریود شد با اینکه از دو سال قبلش تحت نظر دکتر غدد بود ،همون روزا با توجه به عکس دستش دکترا گفتن با این عکس استخوان دستش نهایت ۵ سانت رشد کنه و آخرش بشه ۱۴۷ و من خواب و خوراک نداشتم از بس غصه میخوردم،طبق نظر خودشون تزریق هورمون رشد هم برای دختر من جواب نمیداد چون همیشه تو آزمایشاش هورمون رشدش کافی بود و میگفت اگه اضافه بهش بدیم ممکنه چانه اش یهویی بزرگ بشه،اندازه سرش غیر عادی بشه،یه پاش از اون یکی بلندتر بشه و خلاصه کلی چیز دیگه که خودم از عوارضش از زبون دکتر شنیدم و مطمئن شدم که نباید تزریق کنیم ،این سه سال من هر کاری از بابت تغذیه و خواب و ورزش از دستم میومدم انجام دادم و بقیه اش رو سپردم به خدا،دیروز بعد از مدتها قد دخترم اندازه گرفتم و ۱۵۳ رو پر کرده رود و من چشمام قلبی شد😍درسته شاید قد بلندی نباشه اما من برای میلیمتر به میلیمترش استرس کشیدم تلاش کردم و دعا کردم و الان دخترم یک سانت از خودم هم بلند تر شده تقریبا و هنوزم داره رشد میکنه،فقط اومدم اینا رو نوشتم تا اگه یکی تو شرایط سه سال پیش من هست آروم بشه و توکل کنه به خدا و بدونه این عکس استخوانی و حرف دکترا و علمشون درسته خوبه ولی در نهایت این قدرت خداست که حرف آخر میزنه،از خداوند بهترین ها رو برای همتون میخوام❤️

سلام دوستان عزیزم،مادران مهربان و همیشه دلسوز😊من سه سال پیش همین روزا بدترین روزای عمرم پشت سر میزا ...

سلام من دقیقا شرایط همون سه سال پیش شما را دارم شاید پیام های من را دیده باشید 

خیلی خوبه که دخترتون  ۱۱ سانت رشد کرده لطفا اگر نکته ای هست که من هم انجام بدم مفید هست بگید و اگر کاری انجام دادید که استخوانهاش بسته نشه هم بگید اون موقع سن اسخوانیش چند بود که دکتر گفت ۵ سانت دیگه رشد میکنه 

من تمام پست ها قبلی این تایپیک را خوندم خیلی دلم میخواست مامانا میومدند نتیجه را میگفتند ممنون که شما اومدید گفتید الان که پست شما را خوندم یه کم امیدوار شدم و آرومتر چون دیگه نا امید شده بودم و فکر میکردم همه چیز دیگه تمام شده اینقدر نا امید که فکر کردم دیگه یک سانت هم بلند نمیشه

2731
2738
سلام دوستان عزیزم،مادران مهربان و همیشه دلسوز😊من سه سال پیش همین روزا بدترین روزای عمرم پشت سر میزا ...

الهی هر چی از خدا میخواهی بهت بده .منم یک سال بدترین روزا را تجربه کردم .دقیقا قدرت خداوند از هر دکتر و عکس و نظریه ای بالاتر است انشالله که خداوند برای دختر من هم چند سانتی متر دیگه نظر کند .نگذاره حسرتش تو دلم بمونه 

چه مکمل هایی به دخترت دادی ؟ال آرژنین چند هزار دادی ؟