2733
2739
عزیزم هزینش چقد شد؟ درد داشت ؟

۸تومن .درد ک اصلا نفهمیدم ولی وقتی اومدم خونه ی کوچولو درد احساس میشه اما قابل تحمل .مسکن استفاده میکنم .بیشتر کلافگی تا درد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آب کرفس ک ب زور دو لیوان خوردم کلا .آناناسم مامانم رفت تره بار پیدا نکرد .قرصش ؟؟؟نشنیده بودم

چرا به زور ،من تا هفته اول که چیزی حس نمی کردم ، تا اون چیزارم رو از تو بینیم دراوردن یه هفته طول کشید ، هر چیزی رو میتونستم بخورم بوشو که حس نمیکردم  ،

آره برو داروخانه قرص آناهیل  آناناسه واسه ورم بینیه

آناهیل پلاس بگیر

چرا به زور ،من تا هفته اول که چیزی حس نمی کردم ، تا اون چیزارم رو از تو بینیم دراوردن یه هفته طول کش ...

از مزش بدم میاد .بمنم گفت پنجشنبه بیا .درد داره وقتی تامپون درمیاره؟؟؟؟چشمام کبود شده ورم کرده 

2728
از مزش بدم میاد .بمنم گفت پنجشنبه بیا .درد داره وقتی تامپون درمیاره؟؟؟؟چشمام کبود شده ورم کرده 

تو که الان نباید مزه و طعم رو حس کنی ،تا میتونی آب کرفس بخور لوس نشو.

نه درد نداره اصن حسش نمیکنی بینیت باز میشه خیلی حس خوبیه.اون قزص رو بگیر بخور

تو که الان نباید مزه و طعم رو حس کنی ،تا میتونی آب کرفس بخور لوس نشو. نه درد نداره اصن حسش نمیکنی ب ...

بو رو ک حس نمیکنم مزه هم کم میفهمم .فقط موقع خواب اذیت میشم دهنم خشک میشه کمر درد گرفتم ازبس برکمر خوابیدم .از تامپون کشیدن میترسم .عزیزم اون قرص روزی چندتا بخورم ؟

بو رو ک حس نمیکنم مزه هم کم میفهمم .فقط موقع خواب اذیت میشم دهنم خشک میشه کمر درد گرفتم ازبس برکمر خ ...

روش نوشته .

من که مفقط بالشت زیر سرمو یه کم بالاتر گذاشتم سر شب دوم مثه سابق می‌خوابیدم ، آره زبون آدم میشه چوب خشک ،همون موقعش بدترینه انگاری لالی، یه ماسه آب بزار کنارت ،از خواب پریدی چند قطره بریز رو زبونت نرم شه 

روش نوشته . من که مفقط بالشت زیر سرمو یه کم بالاتر گذاشتم سر شب دوم مثه سابق می‌خوابیدم ، آره زبون ...

چ خوب .من یکم سرمو میارم پایین یه کوچولو خونابه میاد .البته از گلومم خون میاد 

2740
اوندخونابه های تو‌گلو رو زود زود آخ  تف کن که بیرون بیاد اذیت تر میشی ،من بیمارستان بودم یه لیو ...

اره منم همین کارو میکنم .موندم چرا تمومی نداره. گاز زیر بینی رو یکم برمیدارم ک هوا بخوره دوباره میزنم 

2706