2733
2734
دکتر فقط آزیترومایسین داده و گفته اگه تب داشتی استامینوفن بخور

من زیاد سرفه می کردم شربت بهم داد و یه قرص جوشان واسه باز شدن ریه هام و ناپروکسن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
سلام عزیزم ازمایش چی؟ CRP و ESR؟؟ یا تست اصلی کرونا؟ سعی کن سرخ کردنی نخوری و غذاهای مقوی بخوری ...

مرسی من از حلق و بینی نمونه دادم دارو هم دکتر برام تجویز کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علایم من بدن درد و کوفتگی و سر درد شدید سرفه زیاد خلط گلو و سینه  گوش درد . معده درد و بی اشته ...

من حالم خوبه بی حال نیستم فقط یه کم سرفه میکنم و حس بویایی ندارم

2728
منم چند روز معدم ضعف و سوزش شدید داشت قرص معده خوردم خوب شد یعنی به خاطر کرونا بوده؟ بعدش یه کم ...

منم زانو درد گرفتم و حس بویاییم از بین رفت هنوز هم خوب نشده حس چشاییم هم از بین رفته بود که خدا رو شکر درست شد

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
مرسی من از حلق و بینی نمونه دادم دارو هم دکتر برام تجویز کرده

تست رو کجا دادی؟ قیمتش چقدر شد. من برای اتمام بیماری باید برم 

2740