2703
2553

آب میوه طبیعی 

دم نوش های گیاهی 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام عزیزم

ازمایش چی؟ CRP و ESR؟؟

یا تست اصلی کرونا؟

سعی کن سرخ کردنی نخوری و غذاهای مقوی بخوری

اگر ریه هم درگیر شده اب گرم و عسل و ابلیمو بخور

دارو هم باید با تجویز دکترت باشه حتما

بهتر باشی😉

یه صلوات برام میفرستی؟💛

ببخشید علایمتون چی بود

من خستگی شدید دارم با درد کشاله ران تا زانو ، تعریق زیاد و سرگیجه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2714

من کرونا گرفتم الان هفته چهارم هستم

تجربه من:

علاوه بر داروهای پزشکت. 

شربت اب لیموی تازه و عسل و اب گرم خیلی به کارت میاد

شیرینی جات اصلل نخور. حتی چای کم رنگ با حداقل قند 

مایعات زیاد بخور

من معده درد گرفته بودم و اشتهام رو از دست داده بودم غذا کم می خوردم اشکالی نداشت ولی گرمیجات می خوردم تا بدنم قوت بگیره 

میوه سیب و انجیر عالیه 

چون نفس تنگی داشتم انگار کیسه شن رو سینم بود با غذام پیاز خام می خوردم نفس رو تازه می کنه. 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
ببخشید علایمتون چی بود من خستگی شدید دارم با درد کشاله ران تا زانو ، تعریق زیاد و سرگیجه

علایم من بدن درد و کوفتگی و سر درد شدید سرفه زیاد خلط گلو و سینه 

گوش درد . معده درد و بی اشتهایی

کلا انگار چند نفر با چماق منو زده بودن داغونه داغون بودم 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
علایم من بدن درد و کوفتگی و سر درد شدید سرفه زیاد خلط گلو و سینه  گوش درد . معده درد و بی اشته ...

نه اصلا گلو درد و سرفه ندارم اما مسئول بخشمون میگه علایم کرونا هست

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
ببخشید علایمتون چی بود من خستگی شدید دارم با درد کشاله ران تا زانو ، تعریق زیاد و سرگیجه

من فقط آبریزش بینی داشتم و خیلی کم سرفه فکر میکردم سرما خوردم ولی بعد چند روز حس بویاییم کامل از بین رفت رفتم آزمایش دادم

من کرونا گرفتم الان هفته چهارم هستم تجربه من: علاوه بر داروهای پزشکت.  شربت اب لیموی تازه و ...

منم چند روز معدم ضعف و سوزش شدید داشت قرص معده خوردم خوب شد یعنی به خاطر کرونا بوده؟ بعدش یه کم سوزش گلو گرفتم بعدش کمر درد و پادرد بعدشم آب ریزش بینی و از بین رفتن حس بویایی و کم شدن حس چشایی

2706