2737
2734
عنوان

یه سوال شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عروس صغری خانومم😄😄😄😂😂

خوشوقتم😃مخصوصا اسم پروفایلم گذاشتمش که هیچ وقت یادم نره چه مشکل بزرگی دارم تو زندگیم.در واقع باید باعث و بانی همه بدبختیام

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2742
میشه 

خیر عقد دائم فقط با جاری کردن صیغه طلاق و عقد موقت با تمام شدن مدت یا بخشیدنش فسخ میشه‌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خوشوقتم😃مخصوصا اسم پروفایلم گذاشتمش که هیچ وقت یادم نره چه مشکل بزرگی دارم تو زندگیم.در واقع باید ب ...

باحال گفتی 😂😂😂😂 خدا کمکت کنه

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
اونیکه تو میگی بنظرم‌بعده ۷ ساله ک عقدشون باطل میشه ن ۷ ماه

عقد دائم هست غیر ممکنه بعد ۱۰۰ سال ک باشه مگه صیغه طلاق خدایی نکرده خوندخ بشه

کاش بجای باران ک همه دوستش دارند ولی با چتر زیرش می روند عشق ببارد تا همه زیرش خیس شوند
2738
یا بگو که کسانی که مدت طولانی مرد از زن دور میشه بخاطر شغلش

واقعا😕

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

حالایه سوال.من میخوام برگردم میرم تو خونه نیمه کاره که شوهرم ساخته دیگه نداره تموم کنه نه کاشی سرامیکش تموم شده نه سفید کاری شده 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
خب اگه خوب بود چرا این مدت طولانی ازش دورشدی به گذشته برگرد و یکم بیشتر فکر کن 

اخه من مشکل اصلیم خونه دار شدن و مستقل شدن بود تو یه اتاق با مادرشوهرم زندگی میکردم 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
2706