2737
2734

بازی کاپوچین

گلوبز

دکتر اکتشاف

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره منم سومیم فاصله سنیس با اون دو تا زیاده خودتون میخواستید فاصلشون زیاد باشه؟

اصلا تصمیم نداشتیم.همون یکی میخواستیم.یهو تصمیمون عوض شد.الانم بدمیگشتیم به قبل باز اقدام ننیکردیم.انقدر که سخته.

اصلا تصمیم نداشتیم.همون یکی میخواستیم.یهو تصمیمون عوض شد.الانم بدمیگشتیم به قبل باز اقدام ننیکردیم.ا ...

منم باز شما دو تا داری من سومیش تو راهه شوهرم پسر میخواست اصرار کرد الان نمیدونم بدنیا بیاد قراره چی بشه😞

2740

سلام برای سرگرم کردن کوچولوهاتون میتونین ساعاتی در روز رو به دیدن جدیدترین و به روز ترین کارتون ها اختصاص بدید

وبسایت فیلمگردی  بهترین و مطمین ترین مکان برای این منظور هست و میتونین با خیال_راحت#   تمامی انیمیشن ها رو  بصورت کاملا_رایگان#   برای کودکانتون پخش کنید