2726

با اجازه ی استارتر عزیز🌷

دوستان اگر میدونید لطفا راهنمایی کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4866682/اینستا-واردا-لطفااااا-بیان?postId=150544088

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بازیهای مختلف و سرگرمی ها رو ازنت پیدا کن. بازی فکری و اینام یه سر به لوازم تحریری بزن. کتاب هم خیلی خوبه. کاردستی. رنگ آمیزی. نقاشی. گل رس. بازی‌های بچه گونه مثل دکتر بازی و نمایش اجرا کردن خلاصه ازاینجور ایده ها

با دعوا.😐هی میگه حوصله م سر رفته .منم میگم چه کار کنم.😏آخه بچه ۹ماهه هم دارم اصلا نمی رسم.لابد میگ ...

من باردارم دوتا بچه عم دارم انقدر دعوا میکن جدیدا کلافه شدم کارتونم دیگه نمیبینن 

کلاس انلاین هست دیگه.در حد نیم ساعت تو کل روز درس تمرین میکنیم.یکی دو ساعت تلویزیون.کیکی چیزی .خودش کتاب میخونه.بازی هم که فقط میگه خاله بازی من اصلا حوصله ندارم.۹ سالشه ها سیر نمیشه .بازی فکری که زیاد هست.پازل و نیکیماک.کاتامینو هدبند و بیست سوالی و ..‌.

من باردارم دوتا بچه عم دارم انقدر دعوا میکن جدیدا کلافه شدم کارتونم دیگه نمیبینن 

ای بابا.من دخترم ۹ سال تنها بوده.همه وقتم با اون .الان پسرم رو مسبب تنهاییش می دونه.همش غر میزنه.خودمم افسرده شدم.از آبان زایمان کردم به عشق خوب شدن هوای بهار و بیرون رفتن تحمل کردم.گیر کرونا افتادیم.کلاسهاشم کنسل شد.فقط موسیقی انلاین داره که اونم خودش کنسل کرد😐

2706