2737
2734
عنوان

به نظرتون اه دل خواهرمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 60 پست
گفتن این حرف اصلا خوب نیست.منم خیلیارو دیدم میگن آره فلانی این مشکل تو زندگیش پیش اومد جزای کارای بد ...

چه تفسیر قشنگی.لذت بردم.ممنون

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن هنوز درگیر کارایه طلاقشه توافقی نیست 

منم درگیر طلاقم.پدرم دراومد بعد ۱۱بار دادخواست طلاق موفق نشدم هنوز

توافقی هم راضی نمیشه چون دید سالی یک سکه باید بده راضی نمیشه.

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2728
منم درگیر طلاقم.پدرم دراومد بعد ۱۱بار دادخواست طلاق موفق نشدم هنوز توافقی هم راضی نمیشه چون دید سال ...

طلاق واقعا سخته خواهر من ک خیلی افسرده شده بیچاره خدا خودش کمکتون کنه کارتون زود تموم شه و عاقبت به خیر شید

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤
طلاق واقعا سخته خواهر من ک خیلی افسرده شده بیچاره خدا خودش کمکتون کنه کارتون زود تموم شه و عاقبت به ...

اگه بتونید شوهرشو راضی کنید به توافق دوهفته رای طلاق صادر میشه

طلاق واقعا سخته خواهر من ک خیلی افسرده شده بیچاره خدا خودش کمکتون کنه کارتون زود تموم شه و عاقبت به ...

ممنونم

دلشون پاکه

اره عزیزم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2740
نه عزیزم دیگه بیخیالش شدم . چن روز پیش یهو دیدمش حرف زدیم اولش خودشو گرفته بود میگفت حرفی ندارم باها ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم واقعا خدا خودش جواب مادرشوهرتو بده چون از خدانمیترسه اینجوری فتنه میکنه وآتیش انداخته تو زندگیت .شوهرت میدونه که تو دوسش داری وپاش وایسادی و بخاطر شرایطت الان امکان طلاق نداری به خاطر همون تا جاداره داره می تازونه انشالله اونم سر عقل بیاد

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
عزیزم خیلی ناراحت شدم واقعا خدا خودش جواب مادرشوهرتو بده چون از خدانمیترسه اینجوری فتنه میکنه وآتیش ...

انشااله خدا جواب خودشو دخترشو بده.

خدا به سر دخترش بیاره

اره شوهرمم حسابی داره میتازونه فکر بعدشو نمیکنه فکر نمیکنه که دیگه حالم ازش بهم میخوره و دارم ازش سرد میشم

انشااله خدا جواب خودشو دخترشو بده. خدا به سر دخترش بیاره اره شوهرمم حسابی داره میتازونه فکر بعدشو ...

دلشون از سنگه این مردا وگرنه به زن حامله این همه غصه نمیدن که توهم بیخیالش شو بذار یه مدت ازت بیخبر باشه اون وقت اگه خواست خبر بگیره توهم بی محلش کن غصه هم نخور خدای جای حق نشسته انشالله مشکلتون بزودی حل میشه ونی نی تون رو خونه ی خودت دنیا میاری

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
دلشون از سنگه این مردا وگرنه به زن حامله این همه غصه نمیدن که توهم بیخیالش شو بذار یه مدت ازت بیخبر ...

این خودش دل رحم و مهربون بود . ولی خانوادش بی وجدانن درک ندارن . 

ممنونم انشااله . 

اره میخوام ازین ببعد همینکارو کنم . یکشنبه و دوشنبه موقع آوردن و بردن بچه ها میبینمش تو پاسگاه ولی میخوام بی محل کنم

همینکارو بکن بزار بفهمه دیگه برات مهم نیست خودش خسته میشه از این وضعیت یه حرکتی میزنه آخرش .پدرت تاحالا باهاش حرف نزده ببینه حرف حسابش چیه ؟

پس هرکی با تو در بیفته ور میفته😂

من خیلی زود اهم میگیره واقعا فقط کافیه ی اه بکشم ۲۴ ساعت نشده ی اتفاقی میفته😁😁

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
😐😐😐والله این که آه نیست بمب ترامپ هست....چجوری دلتون میاد اینقدرزود همونفرین کنیین هرچند بدباشه.. ...

ن والله من اونطوری نیستم فقط ی اه از ته دل میکشم یهو ی اتفاق برای طرف میفته😑😑

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2706