2737
2739
عنوان

میشه یکم باهام حرف بزنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 24 پست
بعدهرسختی آسانی هست خدا خودش گفته گلم😍هرشب آیت الکرسی بخون عمیییییق ازته دلت خواستت روبخدا بگو مطمئ ...

هر شب ب خدا میگم 

ولی الان ک فک میکنم دیگ نمیشه 

اصلااا دلم نمیخاد رابطه ام با خدا بد بشه اصلااااا انگار ی بغض تو گلومه و از همه ناراحتم اما دلم نمیخاد از خدا ناراحت باشم

اگه صبر کنی یه روزی یه جایی که انتظارشونداری خیلی قشنگ برات جبران میکنه یه جمله زیبا تویه جایی خوندم ...

چقدررر قشنگگگ 😭😭😭

صبر کردم الان خیلی وقته

ولی ب خداهم گفتم اگ نشد..بازهم شکرت میکنم...

الان چن روزه دنبال ی راهی هستم میبینم اصلااا هیج راهی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خودش گفته چه بسا چیزی رو نمیپسندید ولی خیر بسیاری در آن برای شما باشه.و جای دیگه هم تو قرآن گفته ...

اره قبول دارم

ب خداهم گفتم هر جی تو بخای 

اما باز هم ناراحتم شاید طبیعی باشه

2728
عزیز مههم ندای قلبت خدا با ندای قلب با تو صحبت میکنه با جرقه امید تو دلت جوابتو بهت میده

هست هنوزم میگم اگ امروز نشد شاید فردا بشه ی کوچولو دلم شاد میشه.

اما چ فرداهایی ک اومد و رف 

چن روز همش دنبالم ی راهیم اما هیج راهی نیس ب خودم میگفتم خب الان دقیقا چطور هنوز منتظری

ی درصدم دلم نمیخاد ناشکری کنم 

خودم ب خدا قول دادم بدم میاد از این حال دلم شور حرف زدن با خدا رو میخاد

واست صلوات  فرستادم حال دلت خوب بشه.  انشالله ازاین امتحان پیروز  و سربلند بیرون بیا ...

افرین افرین برای همین میگم دلم نمیخاد خدارو ناسپاسی کنم چون بهش قول دادم ک اگر هم نشد من بازهم عاشقتم باز هم شاکرتم الان میترسم میترسم حتی یک درصد ناشکری کنم و زیر قولم زده باشم

هست هنوزم میگم اگ امروز نشد شاید فردا بشه ی کوچولو دلم شاد میشه. اما چ فرداهایی ک اومد و رف  ...

میدونی چرا چون خودت برای خودت وقت تعیین میکنی میگی فردا میبینی نمیشه میگی پس فردا میبینی نمیشه وقتش با خداست خوشگلم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738
هر شب ب خدا میگم  ولی الان ک فک میکنم دیگ نمیشه  اصلااا دلم نمیخاد رابطه ام با خدا بد بش ...

گریه کن التماس کن بهش خودتو نباز بخدا میشه اونیکه میخوای میشه فقط مشکل اینجاس ماکم صبریم..عزیزم میشه بگی آرزوت چیه؟

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩