2726
عنوان

میشه یکم باهام حرف بزنید...

148 بازدید | 24 پست

دلم حرفای قشنگ بعضی از کاربری های اینجارو میخواد....

دلم گرفته از بابته اینک ب این نتیجه رسیدم ک منتظر موندن برای رسیدن ب آرزوم چیز خنده داریه..اصلا راه رسیدن ب آرزوهم نمیدونم چیه

حالا از این ک بگذریم..اصلاااا دلم نمیخاد ناشکری کنم خودم ب خدا گفتم اگ نشه هم بازهم شکرت میکنم..اما ناراحتم خب آدمیزاد دیگ... دلم نمیخاااداصلا ناشکری کنم...همش میترسم چون ناراحتم خدا از دستم ناراحت بشه یاناشکری کنم...خب چیکار کنم فک میکردم ب آرزوم میرسم ن برای خودم حتی گفتم شاید اگ این اتفاق بیفته یکم حال پدرم عوض بشه..حالا ک نیفتاده هم نمیخام گلگی کنم ب خدا نمیدونم چیکار کنم نمیدونم..میخام ناراحت باشم از طرفی میترسم ناشکری بشه 

(دوستای عزیزم لطفااا لطفااا انرژی منفی ندیر خودم ب اندازا ی کافی حالم بده)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی بگم

منم خودم دلم یه چیزی میخاد انقد

دوس دارم ازدواج کنم

ولی نمیتونم کاری کنم

دلم نی نی میخاد

دلم زندگی خودمو میخاد

همه هم میگن وقت داری و فلان، الکی دل خوش میکنن ادمو، ولی خودم میدونم چه خبره

🍼😚

عزیزم خدا بزرگه شاید داره امتحانت میکنه  بازم شکر کن وتوکلت به خدا باش هیچوقت ناامید نشو 😘

آرزو میکنم آدمی رو پیدا کنید که وسط شلوغی بهتون زنگ بزنه بگه                         کاش بجای این همه آدم، تو اینجا بودی...

عزیز مههم ندای قلبت خدا با ندای قلب با تو صحبت میکنه با جرقه امید تو دلت جوابتو بهت میده

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

مشکلات داخل زندگی همه هست عزیزم. یه کاغذ و قلم بردار و بنویس . از چیزایی که داری بنویس .آخر هر کدومش هم بزرگ بنویس خدایا شکرت . این حالتو خوب میکنه و میشه یه دوپینگ 💪 حالا بعدش بیا بنویس از چیزایی که میخوای داشته باشی . از چیزایی که باید داشته باشی . بعد واسه هرکدوم راه حل بده . حتمااا کتاب اثر مرکب رو بخون 💄

مرا عهدیست با جانان ...               نکن خواهر من ، نکن ، لایک نکن            💄نماد دختر باباست 

خدا خودش گفته چه بسا چیزی رو نمیپسندید ولی خیر بسیاری در آن برای شما باشه.و جای دیگه هم تو قرآن گفته چه بسا چیزی رو میپسندید ولی به صلاح شما نیست.

بس راضی باش به تصمیم خدا تا آروم شی.

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)

بعدهرسختی آسانی هست خدا خودش گفته گلم😍هرشب آیت الکرسی بخون عمیییییق ازته دلت خواستت روبخدا بگو مطمئن باش جوابتومیده😍اگه هم نشد بدون صلاحته دنیا دو روزه گلم غصه نخور من اگه بخوام ازمشکلاتم واست بگم اووووه نفسم بندمیاد ولی ناامید نیستم چون انرژی مثبت میدم چون عاشق خدام دل به عشق خداببند بخداقسم بهت پشت نمیکنه شایدکمی اذیتت کنه که قدرخواستت روبیشتربدونی ولی هیچوقت نمیزاره دل بنده هاش بشکنه😘⁦❤️⁩😍🌼🍃

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

اگه صبر کنی یه روزی یه جایی که انتظارشونداری خیلی قشنگ برات جبران میکنه یه جمله زیبا تویه جایی خوندم خیلی حس خوبی بهم داد شاید قبلا شنیده باشی ولی شنیدنش خالی از لطف نیست

بنازم خدایی را که برای خندادن گلی اسمانی را می گریاند 

2706