2737
2739
عنوان

کسی هست با نشانه های اولیه ام اس اشنا باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 37 پست
وامن این علایم دارم امادوبینی خیلی کم

کاش شما حتما مراجعه کنید متخضص مغز و اعصاب 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم مورمور شدن و گزگز کردن توی خیلیییی از بیماریها هست مثل اعصاب  کم خونی  کمبود وی ...

ایشالا همیشه دلت شاد باشه گلم❤️❤️❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2728
عزیزم میشه بگید ام اس چقدر طول میکشه خودشا نشون بده 

از زمانی که گز گز پاهام شروع شد تا تبدیل شد به بی حسی  دوهفته طول کشید 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
 حتماایناروخوندم ترسیدم همیشه توساق پاهام حس خواب رفتگی دارم وبعضی وقتا طرف چپ بدنم واقعادردسن ...

نترس عزیزم انشالله چیز بدی نیست ولی بالاخره آزار دهنده ست و باید برطرف بشه  ممکنه اصلن با یه مداوا و پیگیری کوچیک برطرف بشه 

حتما یه سرچ کن خیلی چیزای عالی میگه همش هم از راه تغذیه درواقع گرمیجات زیاد باید خورد چند سالته؟

چشم انشالله پیگیری میکنم ممنون 🙏🌺

از زمانی که گز گز پاهام شروع شد تا تبدیل شد به بی حسی  دوهفته طول کشید

انشالله هرچه زودتر خوب خوب بشید ❤❤اهان ممنونم  اخه من همیشه خستم البته خودمم یکم تنبلم بعدا گفتم ام اس نباشه 

❤❤❤❤
2738