2733
2734

من دو سه روه هی پاهام و دستم مور مور میشه! امروز احساس میکنم تو صورتمم حالت خارش دارم ولی نمیدونم شایدم توهمه😐ممکنه ام اس باشه؟

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی میگی؟ دارم سکته میکنم

اره عزیزم مطمین باش!اینایی که میگی عصبیه بی خیال باشی خوب میشه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
اره عزیزم مطمین باش!اینایی که میگی عصبیه بی خیال باشی خوب میشه

ایشالا همینطوره که میگی مرسی زیبا❤️

2738
من عید همش دست وپام‌گزگز میکرد شب وروزم‌گریه بود رفتم دکتر گف ام اس نیست   توهمه

وای من کلا وسواس فکری هم دارم واقعا خیلی نگرانم 

سلام عزیز 

اگه مور مور ادامه پیدا کرد و به مرحله بی حسی رسید یا دچار دوبینی شدی  حتما به پزشک مغز و اعصاب مراجعه کن ولی فعلا نگران نباش احتمال زیاد عصبی هست 

من با شرایط ام اس اشنایی دارم 

در ابن حدی که الان هستی  نگرانی نداره 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
سلام عزیز  اگه مور مور ادامه پیدا کرد و به مرحله بی حسی رسید یا دچار دوبینی شدی  حتما به ...

سلام عزیزم پس ممکنه ام اس باشه؟😭 من خیلی میترسم

سلام عزیزم پس ممکنه ام اس باشه؟😭 من خیلی میترسم

اولا نترس انشالله چیزی نیس 

گفتم که اگه از مور مور تبدیل به بی حسی بشه یا دچار دوبینی بشی 

دور ازجون ام اس هم باشه الان اینقد علم پیشرفت کرده که ....

من ۱۰ ساله ام اس دارم  شاغلم و دوتا بچه دارم از پس همه کارام هم بنحو احسن بر میام 🌺☘️🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
حالا شماها چرا اینقدر ام اس رو بزرگش کردین که به خاطرس اینقدر گریه میکنید و استرس و وحشت میکنید؟

من اصن از هر مریضی میترسم انقد از مریضی میترسم که دوس دارم خودمو از الان بکشم 😭 من وسواس فکری شدید دارم ۴ ماه پیشم پسرم تو ۱۵ هفتگی سقط شد بدترم شدم! اصلا مشکلم فقط ام اس نبست شما بیا بگو انفلونزا من نا صب استرس میگیرم😭

اولا نترس انشالله چیزی نیس  گفتم که اگه از مور مور تبدیل به بی حسی بشه یا دچار دوبینی بشی  ...

عزیزم ایشالا همیشه سلامت باشی اگه ام اس باشه باردار میتونم بشم؟

2706