2733
2739
عنوان

خداهیچ مادریوبابچه امتحان نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1951 بازدید | 130 پست
استعلام میگیرن تا یکسال،اگر قبله یکسال باشه میفهمن ماله خودش بوده و الکی زده به اسم خانوادش،نمیتونی ...

قبل۱سال بوده 

میخوام کار کنم ولی بچه وابسته س پیش هیچکس نمیمونه البته بگم مادرمم نگه نمیداره یعنی نمیتونه بخاطر یه سری مشکلات

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
قبل۱سال بوده  میخوام کار کنم ولی بچه وابسته س پیش هیچکس نمیمونه البته بگم مادرمم نگه نمیداره ی ...

آخه من بگم الان همه جبهه میگیرن،من یکی از مراجعه کننده هام تو نتورکه داره با سختی تو خونش کار میکنه و خرجه خودشو بچشو میده،درسته شرکت اهرمیه و چمیدونم تز این حرفا،اما خب برای خانمای بچه دار خوبه،الان یکساله داره کار میکنه و به درآمد هم رسیده اما خیلی سخت کار کرد و از همسرش هم داره جدا میشه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب آخه بچه بی گناهو بردارم خشک وخالی چیکارش کنم نیاز داره اینم 😔

خداخودش میرسوووونه😳😳😳😳

خدا که نمیزاره گرسنه بمونین هرررجور هس بزار زیردست نامادری نره فک میکنی شوهرت تاابد زن نمیگیره؟والارفتی پشت سرت زن میاره بچتو اگه کتک بزنه چی؟گناهش پای تونیست؟عزیزم فک کردی بچه رو ول کنی خیر میبینی؟بخداتاابد پشیمون میشی

استار تر تو میتونی خانوادتو راضی کنی اونا موظفن تورو نگه دارن تو هم موظفی بچتو نگه داری اونا واقعا نمیتونن بگن بچتو نیار اون بیچاره هنوز شیر میخوره...

ببین شرایطت بد هست ولی نه به اندازه ای که شرایط من بد بود من موندم و ساختم تاشوهرم درست شد 

اگه خیانت نمیکنه پاش بمون کتک زد هم برو پزشک قانونی 

هرجور هست زندگیتونگه دار بخاطر بچه مشکل شوهر روانیت چیه؟بگو دلت برااین طفل نمیسوزه؟بره گمشه روانپزشکی

ببین نقطه ضعف نده دست همسرت ،بگو بچه رو نمی‌خوام فقط مهر و‌نفقه رو‌میخوام هیچی هم نمیبخشم ،محکم محکم ، بچه ۸ ماهه رو کسی نمیتونه نگه داره ،اسون نیست که خودش با التماس میاد بهت میده ،خانواده ات هم راست میگن ۷ سال کنار شما باشه بعد بخواد ببره ،بچه بیشتر ضربه میخوره 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
استار تر تو میتونی خانوادتو راضی کنی اونا موظفن تورو نگه دارن تو هم موظفی بچتو نگه داری اونا واقعا ن ...

باهرهاگفتم بریم پیش مشاور نمیاد خسیس احمق دلش نمیخوادتغییرکنه

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
2740
ببین نقطه ضعف نده دست همسرت ،بگو بچه رو نمی‌خوام فقط مهر و‌نفقه رو‌میخوام هیچی هم نمیبخشم ،محکم محکم ...

واقعا میارتش!یعنی نمیتونن نگه دارنش!عادت نکنه بهشون

واقعا میارتش!یعنی نمیتونن نگه دارنش!عادت نکنه بهشون

شک نکن که میاره ، مگر اینکه یه آدم بیکار تو خونه اشون داشته باشن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
شک نکن که میاره ، مگر اینکه یه آدم بیکار تو خونه اشون داشته باشن

فک نکنم اعصابشون بکشه نمیدونم