2737
2734
عنوان

کیا تو اقدام ان بیایین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۸ساله ازدواج گردیم ۴سال اشتباه کردم جلوگیری کردم بعدش فهمیدم شوهرم مشکل اسپرم داره بادارووامپول د ...

خدا بزرگه عزیزجان

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2731
اخی الهی بمیرم اخه چرا تو شش ماهگی وای چقدر سخت 

خدانکنه عزیزم...همه میگن چشم مردم...نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
عزییزم انشالله بزودی جاش برات سبز بشه.میدونم چی کشیدی. من هم توی 13 هفته مجبور شدم سقط کنم. دلیل شق ...

آبریزش و انگاری مشکل کیسه آب که دکترا نفهمیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا عزیزم‌ میشه لطفا علتشو بگی 😞

همه میگن چشم...نمیدونم

کیسه آبم سوراخ شده بود انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خدانکنه عزیزم...همه میگن چشم مردم...نمیدونم

انشائ الله هر چ زودتر جاش سبز بشه بچهای سالم و صالح و پرروزی نصیبتون بشه

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
انشائ الله هر چ زودتر جاش سبز بشه بچهای سالم و صالح و پرروزی نصیبتون بشه

همچنین ممنون خاهری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن چشم...نمیدونم کیسه آبم سوراخ شده بود انگار

عه .....چرا اخه فعالیت سنگین ....رابطه عمیق ...بالاخره یه اتفاقی افتاده .....کاش زودترمتوجه میشدی میشد دکتر کنترلش کنه ....انشاءالله ک خدا دوباره هرچه زودتریع بچه سالموصالح نصیبت کنه ♥️♥️

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
آبریزش و انگاری مشکل کیسه آب که دکترا نفهمیدن

درسته منم ب چشم اعتقاد دارم ....ولی خودت متوجه نشدی ک داری خیس میشی؟ یا لباست خیس میشه؟ اگه یه کم بوده باشه با استراحت و دارو ترمیم میشد 😔

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
انشاءالله خدا ب زودی زوووود دل همتون و شاد کنه برا منم دعاکنین...تازه ۲ ماهه که بچم‌و تو ۲۴ هفته‌یع ...

سلام عزیزم من که زایمان کردم بعد زایمان فهمیدم بچم مشکل قلبی داشته بعد سه روز از دست دادمش چی بگم داغون ترینم...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویتا گونس  استفاده کن  واسه ۷۰ درصد خانم ها جواب میده

با تجویز پزشک ؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
عه .....چرا اخه فعالیت سنگین ....رابطه عمیق ...بالاخره یه اتفاقی افتاده .....کاش زودترمتوجه میشدی می ...

هیچی نشد...نمیدونم بخدا🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706