2737
2734
عنوان

مامان باردارا درباره پارگی کیسه اب میدونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 28 پست

نه عزیزم ترشح هستش کیسه اب اگه ماره بشه عین شیر اب میریزه 

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیسه آب مثل عذر میخوام جیش هست و بیرنگ و گرررم . خودم هفته ۳۸ کیسه آبم پاره شد

کسی ک کیسه ابش زود پاره بشه سز میشه یا طبیعی؟بچه چندمتون بود شما؟

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2740
سفید و شفافه...ولی کش میاد این مطمئنین ترشحه؟

یعنی شما تاحالا اصلا ترشح نداشتین؟ یعنی فرقشونو نمیفهمین مشخصه که ترشح هست دیگه 

ک

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
کسی ک کیسه ابش زود پاره بشه سز میشه یا طبیعی؟بچه چندمتون بود شما؟

بچه اول. طبیعی زایمام مبکردم من. ولی سر قضیه ای دکتر لجش گرفت امضا از همسرم گرفت و سزارین شدم. وگرنه مامای با تجربه ای که بالاسرم بود میگفت دکتر رو لج انداختن وگرنه طبیعی زایمان میکنی. 

بچه اول. طبیعی زایمام مبکردم من. ولی سر قضیه ای دکتر لجش گرفت امضا از همسرم گرفت و سزارین شدم. وگرنه ...

چ دکترایی!!من دوس ندارم ۴۰ هفته رو رد کنم...چون بچه پایینه احتمال زایمان زودرس دارم..نمیدونم تا کی باید قرص جلوگیری از زایمان زود رس بخورم ک ب موقع زایمان کنم

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆