2733
2734
عنوان

خانما کیسه ابم پاره شده دارم میرم بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 40 پست

بسلامتی.حتما هممونو دعا کن خانمی.الهی که زایمان خوبی داشته باشی.برا اونتیی که بچه دار نمیشن خیلی دعا کن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم بچم نه ماه و نه روزه نیومده

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2731
چیزه😑میگم مگه درد نداره مث تو فیلما پس‌چجوری تاپیک میزنن

نه دردنداره

کیسه اب که پاره بشه فقط بایدزودترسزارین کنن که اتفاقی برای جنین نیفته

ولی دردزایمان نداره

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
نه دردنداره کیسه اب که پاره بشه فقط بایدزودترسزارین کنن که اتفاقی برای جنین نیفته ولی دردزایمان ند ...

طبیعی زایمان کردم

نی نیم 6 و 41 به دنیا اومد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2740