2737
2739
عنوان

باردارا بیاید مهمه🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید دیر جواب دادم عزیزم ارخ منم به دکترم گفتم کپسول امگا ٣ داد گفتش باید تحمل کنی اما خیلی درد ...

دوست عزیز من چند ماهی از بارداریم گذشته...

ولی اون موقع منم مشکل شمارو داشتم...با ورزش کردن کلا دردم افتاد...اگر جز بارداری های پر خطر و زایمان زودرس و استراحت مطلقی نیستی...تو نت سرچ کن ورزش بارداری حرکاتشو انجام بده...به مرور احساس میکنی که چقدر حال خودت و تو دلیت خوبه....

به خودت خیلی فشار نیار هر وقت یاد ورزش افتادی سه بار حرکتو انجام بده همراه با نفس عمیق

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
2728
دوست عزیز من چند ماهی از بارداریم گذشته... ولی اون موقع منم مشکل شمارو داشتم...با ورزش کردن کلا درد ...

ورزش تو ماه های آخر مثل معجزه میمونه...هم بدنت اماده میشه واسه زایمان...هم با حرکت هایی که میزنی فندقتم جاش بازتر میشه...

حتما امتحان کن این کارو...

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤