2733
2734
عنوان

اورژانسی

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 54 پست
چرا میگن رابطه پر خطر من یاد دزدو پلیسو گروگان گیری میفتم🙄

دقیقا منم همش فکر میکنم به زور بوده!! 

اصلا به چی میگن پرخطر یکی به من بگه لطفا🤔🤔🤔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا بچه براچیمونه ۱ساله ازدواج کردیم آخه گرون ازدلمون نمیاد پول زیاد بدیم بابتش😁😁

به شوهرت بگو تمرکز کنه

اره زوده فعلا من بعد ۵ سال بچه اوردم تازه شوهرم گولم زد و داستیم‌امتحان میکرویم گه گرفت😂😂😂😂

رفیقم بود 
الان اورژانسی دم دستم نیس.حاضرم بمیرم ی بچه دیگه روبدبخت نکنم

ببین منم چندبار اینجوری شدم صبر کردم تا فردا ک رفتم داروخانه و قرص اورژانسی خریدم و دوتاشو باهم خوردم فقط قبل ساعت ۱۲ظهر باید بخوری اثرش بهتره من ک خوردم دوبار حامله نشدم

2742
توروخدا بگید غیراورژانسی الان چکارکنم.

دیگه حالا که چهار تا ال دی خوردی صبر کن ببین چی میشه نمیشه الان اورژانسی هم بخوری که نمیخوای خدای نکرده خودتو نابود کنی صبر کن اگه دیدی نی نی دار شدی بعد ناچارا سقط کن چون میگم همین تعداد ال دی ها رو که خوردی خیلی خطرناکه مغز آدم جواب نمیده بخدا یهو چهار تا ال دی

توضیح بدم کاربریم میترکه😐

عه یعنی اینقد🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
بجای خاک تو سر ریختن درست حسابی جلوگیری کنید که چهار روز  بعدم فکر سقط نباشید

خوشم میاد تو همه تاپیکا که سرک میکشم هستی توام😂

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟