2737
2739

من كاري به كسي ك عروسي گرفته ندارم ولي عروسي نباشه پول كارگر هاي روزمزد تشريفات رو دولت ميده؟پول عكاس و فيلمبردار ك روزانه پول ميگيرن رو دولت ميده؟پول رستوران ها ك الان همه نيروهاشون تعليق شده رو دولت ميده؟؟؟

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی خانومی اینستا هست ایرانی مقیم کانادا دیروز از تفریحشون فیلم گذاشته بود .هرکی بیرون بود بدون ماسک ب ...

آره به شدت کنترل کردن. البته به مردم میگفتن نیاین بیرون در کنارش از صبحونه تا شام رو می فرستادن در خونشون😏

2728

گلم دعوا یخوای بشه😁

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
بخدا  از اسفند ماه شاید زیر ده بال بیرون رفتم اونم با ماشین   کلافه شدم شهر غریبم خیلی دل ...

منم بخداااا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738
دقیقا👌 اینجا کارگری که روزمزده به هر حال مجبوره به خاطر یه لقمه نون بره بیرون

اخه واقعا اون بدبختها چکار کنن

یکی هست با فروختن چند جفت جوراب خرج خونشو درمیاره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
بله مثلا آلمان به هر نفر۴۰۰۰دلار داده ،کانادا به هر نفر۲۵۰۰دلار داده،پول آب وبرق و...رو رایگان کردن، ...

دقیقا مثل ما

کدوم کشوری؟

همین ایران خودمون

مسخره کردم