2737
2739
عنوان

با افسردگی بعد از رابطه چکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 60 پست
تو اگه عاشق یه پسر بودی که قبلا عقد کرده بود  چکاار میکردی نفر قبلی هم فامیل دورشون هست

بستگی ب علت طلاقش داره عزیزم

الان نصف جوونا شدن مطلقه

دوست من زن یه مرد شد ک از ازدواج اولش یه دختر داشت با این که هم زیبا بود هم عاقل

من حسرت زندگیش خیلی میخورم

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ینی چی چاییدن؟

یعنی الکی میگن باید چندین جلسه بری. تا پول بیشتری بگیرن. همین. فقط درآمد و پول براشون مهمه. و اصلا هم سواد ندارن. هیچ کاری نمی تونن بکنن.

به فکر اینن که دفترشون شلوق بشه و پول دربیارن و مردم بیچاره رو بچاپن

یعنی الکی میگن باید چندین جلسه بری. تا پول بیشتری بگیرن. همین. فقط درآمد و پول براشون مهمه. و اصلا ه ...

منم واقعا از روانشناس نتیجه نگرفتم اما همین که حرفام رو دلم نموند خیلی کمکم کرد

2740
منم واقعا از روانشناس نتیجه نگرفتم اما همین که حرفام رو دلم نموند خیلی کمکم کرد

برای اینکه حرفات رو بشنون ازت پول گرفتن. من خیلی اشتباه کردم و کلی پول و وقت با این مشاورها و روانشناسهای که فقط هدفشون پول هست هدر دادم. الان سالهاست حرفم رو به خدا میگم. به در . به درخت. به بالش. رایگان هم هست. کلی هم وقت نمیزارم با ماشین برم تا برسم و ......

چون تو عقد جدا شده بود خیلی زدم تو سرش هر حرفی میزد به غرورم بر میخورد منم سریع گذشتشو میاوردم جلو ...

اشتباههههههترین کار....با این رفتارات طاهرا اونو خرد میکردی .ولی در واقعا داشتی خودتو نابود میکردی

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706