2737
2739
عنوان

خانم های مشهدی (سزارین)

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 18 پست
سحر جان من اگه خودم بخوام سزارین کنم دکتر توسلی رو انتخاب میکنم به چند دلیل ، اولا مهارت خیلی بالایی داره ثانیا خوش اخلاقه ثالثا انقدر بخیه های داخلی رو خوب میزنه که واقعا کمترین صدمه به بافت های شکم میرسه . در ضمن خیلی هم فرزه ، فقط مشکلی که داره چون خیلی سرش شلوغه شاید راحت نشه ازش وقت گرفت . من تو بنت الهدی بودم ، نمیدونم دیگه کدوم بیمارستانا میره . تمام اینایی که گفتم در مورد دکتر قدسیه علوی هم صدق میکنه فقط یه کمی جدیه خیلی شاید صمیمی نباشه رفتارش وگرنه اونم کارش عالیه .
هر چی آرزوی خوبه مال تو ، هر چی که خاطره داری مال من ...
اون روزای عاشقانه مال تو ، این شبای بی قراری مال من ...
سپیده جون دکتر برادران کارش خوبه خاطرت جمع . من میدونم که رضوی خیلی بیمارستان خوبیه ولی چون سینا رو نرفتم واقعا نمیتونم نظر بدم که کدوم یکی بهتره .
هر چی آرزوی خوبه مال تو ، هر چی که خاطره داری مال من ...
اون روزای عاشقانه مال تو ، این شبای بی قراری مال من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون دکتر توانایی رو نمیشناسم متاسفانه ، برای زایمان طبیعی چیزی که بیشتر از مهارت اهمیت داره این ...

عزیزم میشه لطفا یک دکتر زنان زایمان خوب برای طبیعی معرفی کنید ادهمی خوبه لطفعلی زاده با اعلمی ممنون میشم جواب بدین

2731