2737
2739
عنوان

خواهششاااا اگر کسی میتونه کمکم کنه راجع به شیر خیلیی کم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه من اصلااا سینم سنگین و سفت هم نشده

منم همین بودم بعد سزارین.ببین چون بچه زود اومده بدن هنوز امادگی تولید شیرو نداره.از طرفی بچه هم جون مکیدن نداره..اما مدام بززار تو دهنش.ولی گشنش نزار.من بچم ۱۱ ماهشه.یاد شب اول میفتم جیگرم اتیش میگیره.تو بیمارستان نیکان نگفتن شیرت دیرمیاد.شب اول تو خونه شبرش میدادم.اما تا صبح جیغ زد نگو بچم گشنه بودم.صب بردمش بیمارستان با سرنگ شیرخشکش دادن.براهمین تا یه مادر از شیر بچش میگه دوسدارم زود جواب بدم که بچه دیگه ای گشنه نمونه.الان دارم تایپ میکنم باز گریم گرف برا شب اول بچم

دکتر گفت ربطی نداره بدوشی شیر میاد

آها خب اینکارو بکن. ایشالا میاد. ولی خودتو ناراحت نکن. شیر خشک برا همین وقتاس دیگه. دوست منم اینجور شد. البته بچه اش به موقع دنیا اومد. اما هرچی کرد شیرش کافی نبود. بعد ۱ ماه دکتر گفت شیر خشک بده. خیلی هم بچه خوب بزرگ شد. رشدشم خوبه خداروشکر. تپل مپلم شده. 

یه خانم مستقل و قوی 
منم همین بودم بعد سزارین.ببین چون بچه زود اومده بدن هنوز امادگی تولید شیرو نداره.از طرفی بچه هم جون ...

وای چه روزی. منم بچه ام ماه بعد دنیا میاد. از همینا میترسم. میترسم شیرم نیاد اونجام اجازه ندن شیر خشک بدم. وگرنه خودم مشکلی ندارم واسه شیر خشک دادن. از گرسنه موندن بچه میترسم . کاش منم بذارن شیر خشک بدم. 

یه خانم مستقل و قوی 
2740
منم همین بودم بعد سزارین.ببین چون بچه زود اومده بدن هنوز امادگی تولید شیرو نداره.از طرفی بچه هم جون ...

الهییی عزیزم

ایشالا تنش سلامت باشه،اخه من بچم تو دستگاهه،نیست که بخواد شیر بخوره،بهم گفتن باید بدوشی بیاری،که کلا بیست قطره ام نمیشه هرچی میدوشم