2737
2734
عنوان

شما همچین خونواده شوهری داشتین چکار میکردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 36 پست
تو باید زرنگ باشی بگو به شوهرت وقتی من مریضم اونا مکه یه دو قاشق از غذاشون برا من میارن که ثواب داره ...

میدونی اینارم گفتم شوهرم میگه تو خودت نکن  ولی انتظارم نداشته باش منم مث تو باشم مادرمه نمیتونم یا خواهرمه ! مشکل من اینه اون باهام نیس نمیدونم چظوری بهش بفهمونم احترام اونا به من احترام به توم هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی اینارم گفتم شوهرم میگه تو خودت نکن  ولی انتظارم نداشته باش منم مث تو باشم مادرمه نمیتونم ...

عب نداره بذار خودش بکنه خودت میگی به من میگه تو نمیکنی نکن پس حق نداره بهت بگه زنگ بزن بهشون یا غذا بپز براشون اگه اینارو گف بگو خودت گفتی به تو بی احترانی میکنن نمیکنی نکن اما من وظیفمه پس الانم خوذت زنگ بزن یا خودت براشون غذا بپز

2731

سلام حالم اصلا خوش نیس بیاین ببینین چکار کنم پریشب با شوهرم باز سر خونوادش دعوامون شد کلی پیزم شکست من جمله گوشی منو که امروز رفت برام درستش کرد الان میگه دیگه نمیزارم بری سرکار یه ماه بود رفته بودم توروخدا یکی به من بگه چظور نرمش کنم