2733
2739
عنوان

دوستانی که ایران خودرو ثبت نام کردین یه لحظه تشریف میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 19 پست
بیخیال من ک چشم اب نمیخوره  ب اسممون دربیاد 6میلیون نوشتن فقط25هزارتا ماشینه😐😐😐

آغا من هیچ وقت خدا شانس ندارم ولی وقتی که اینطوری میشه حرصم درمیاد مثلا پارسال یه مراسم بود برا بزرگداشت روز معلم من وسطاش بلند شدم با دوستام رفتم خونه فرداش رفتم مدرسه همکارام گفتن کجا بودی دیروز اسمتو هرچی خوندن برای قرعه کشی مشهد اسمت دراومده بود نبودی دیگه دوباره قرعه کشی کردن گفتم ای داد بیداد حالا اگه خودم بودم اسمم درنمیومدا 😑

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

حالا چجوری به شوهرم بگم که گند زدم😬😔

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آغا من هیچ وقت خدا شانس ندارم ولی وقتی که اینطوری میشه حرصم درمیاد مثلا پارسال یه مراسم بود برا بزرگ ...

وای چ بد😐😐😂

حس خیلی بدی ب ادم دست میده این مدلی

دیگه کاریه ک شده

ایشالا برای تیرماه ثبت نام کنید تحویلش1400هست

وای چ بد😐😐😂 حس خیلی بدی ب ادم دست میده این مدلی دیگه کاریه ک شده ایشالا برای تیرماه ثبت نام کن ...

آره خیلی ☹️ آره دیگه چه میشه کرد باشه عزیزم انشالله اسم شما دربیاد☺️

2728