2733
2734
عنوان

زنان زیرک😁😁دختررویاها😍

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 18 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه رایگانه عزیزم

گلم تعطیل شد من تایپ کرده بودم دیگه ببخشید اینجا میزارم

عزیزمم حاج اقا منظورش این بوده خودتونو مبرا ندونین از گناه

والا ماهم پناه میبریم به خدا

ولی خدا شاهد سه نصفه شب یکی منو با صدای رابطش بیدار کنه به حق میکشمش چه برسه با ساز و بگو بخند و داد و فحش

ما باید نسبت به این چیزا حساس باشیم

اینجوری که میگی از فردا کف خیابون دوتا ادم باهم خوابیدن باید از کنارشون با ارامش رد بشیم و فقط پناه ببریم به خدا!

ما به خدا پناه میبریم کاری هم با اینکه چرا دارن اینقدر ازادانه باهم رابطه برقرار میکنن یا اصلا شاید زن و شوهرن نداریم به ما چه

ولی صداشونو جمع کنن واقعاااا دیگه

حق شهروندی من میگه نباید سه نصفه شب یکی داد بزنه 

فقط خدا 
گلم تعطیل شد من تایپ کرده بودم دیگه ببخشید اینجا میزارم عزیزمم حاج اقا منظورش این بوده خودتونو مبرا ...

مشکلی نیس عزیز فقط اخرش لطفا پاک کن چون یکم یه جوریه اقایون بخونن

منم گفتم تاجایی که مزاحمتی واسه مااینجاد نکنه من میگم اگه دونفرم رفتن تویه خونه اصن به ماربطی تدارع توجایگاهی نیسیم کسیو قضاوت کنیم نه که بیان وسط خیابون کاری کنن مارد شیم خب اونجوری فرق داره ولی اینکه یکی بخاد توخونش یه مهمونی بادوستای دختر یاپسرش بگیر که مزاحمتی واسه ما نداره واقعا ماحق دخالت نداریم درضمن من حس کردم اسیو بیشتر اینکه سروصدا خبردارش کنه ازاین مهمونی خودش ساعت ها وایمیسه کنار پنجره ببینه کی چیکارمیکنع ومن به شدت ازادمای فوضول که فقط منتظرن یه چی ازکسی پیدا کنن وواسه بقیه بگن وخودشونو پاک بدونن بدم میاد

2728