2703
2553
عنوان

زنان زیرک😁😁دختررویاها😍

290 بازدید | 18 پست

خانوما کتاب زنان زیرک روخوندییین؟

من چندروزع شروع به خوندنش کردم متوجه شدم خیلی وقتا ماازهمون اول رابطمون اینقدر بدون فکر رفتارمیکنیم که باعث میشه بعدمدتی جذابیت اولیه رو واسه طرف مقابلمون نداشته باشیم واین موضوعات اینقدر ریزو جزئین که حتی متوجه نمیشیم این کارمون اشتباهه🤔🤔پی دی افشو میتونین دانلود کنید بخونین کتاب به درد بخوریه😁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یکم از راهکاراشو بنویس برامون ماهم فیض ببریم خب

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2714

من خوندم عالیه هر زنی چ مجرد چ متاهل باید این کتابو داشته باشه و بخونه خیلی لازمه

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
من خوندم عالیه هر زنی چ مجرد چ متاهل باید این کتابو داشته باشه و بخونه خیلی لازمه

بله من خودم وقتی میخونمش هی متوجه میشم این رفتارو نباید میکردم نباید این واکنشو نشون میدادم

2706