2733
2734
عنوان

سفیدکننده قوی و دائمی برای تیرگی

| مشاهده متن کامل بحث + 21248 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تنها راهش پماد کورتن کلوبتازول با وازلین سفید عین گچ تو یک هفته بعد نزن یک هفته کورتون اشکال نداره.چ ...

خب میگن برمیگرده تازه سرطان زا هم هست.میایم ابرو رو درست کنیم تازه میزنیم چشممونم کور میکنیم😁

خب میگن برمیگرده تازه سرطان زا هم هست.میایم ابرو رو درست کنیم تازه میزنیم چشممونم کور میکنیم😁

یک هفته هیچی نمیشه من دکتر برام کورتون خارجی داد گفت یک هفته بزن زدم و نتیجه گرفتم برنگشت. هر جور مایلی عروس خانوم😘😍🌺❤️

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2740

عزیزم من سر رشته ندارم ولی میدونم کرم بی رنگ کننده ی مو مارک سیگل که میزنم به خاطر اکسیدان و... موقتا روشن تر میشم همین طور نوره یا موبرهای پودری پوست رو روشن تر میکنن چون لایه برداری میکنن صابون رازیانه ی ان جی هم خوبه ژل آلوئه ورا ...

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
اینا ک میگی رو شنیدم اما زود جواب میده؟؟یه کرمی چیزی سراغ داشته باشی خوبه

کرم های لایه بردار و ترمیم کننده خوبن 

اینا باید یکی دو ماه به طور متداوم استفاده بشه تا جواب بده 

آها راستی پماد زینک هم فکر کنم خوب باشه 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

من دقیق نمیدونم چه کرم و... 

اما شنیدم میگن آب پیاز بزنی خوبه، پیاز رو رنده کن و با پنبه ای آب پیاز رو بگیر بزن به پوستت

عسل هم  بزنی خوبه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...