2703
2553
عنوان

سفیدکننده قوی و دائمی برای تیرگی

20534 بازدید | 27 پست

بچه ها من تازه عضو نی نی سایت شدم اگه میشه کمکم کنین.من بدنم و حتی صورتم سفیده اما دو سه سالی میشه که دستام تا ساق نمیدونم بخاطر استفاده از ژیلت یا افتاب سوختگی یه سری رگه ها و هاله های خیلی ریز قهوه ای کمرنگ به وجود اومده و کدر شده و تفاوتش با بقیه جاهای بدنم ب چشم میاد.یه ماه دیگه نامزدیمه.لطفا یه چیزی بهم معرفی کنید که تو این یه ماه معجزه کنه.کرم قوی ولی بدون کورتون.دعاتون میکنم بخدااا😍😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

گول تبلیغات کرم های دست ساز رو نخور 

من شلوار قد نود پوشیدم یسال با جوراب ساق کوتاه دو مچ پام افتاب سوخته شده 6 ماه همیشه ضد افتاب زدم تا جای امکانم قد نود نپوشیدم ک افتا بش نخوره بهتر شده 

بهترین و مطمئن ترین درمان ضد افتاب زدنه 

گول تبلیغات کرم های دست ساز رو نخور  من شلوار قد نود پوشیدم یسال با جوراب ساق کوتاه دو مچ پام ...

اصلا ادم میترسه از دستساز.تاپیکارو که میخونم یه سری میگن عالیه یه سری میگن وای افتضاحه .گلم ضدافتاب خوبه اما من تو یه ماه جواب نمیگیرم اونم حالا که فصل گرماست

یه مقدار همش؟من میخوام واقعا تاثیر داشته باشه.چ قیمته؟

میدونی درطولانی مدت تاثیر میزاره وقیمتش 200تومنه .کرم ام کیو شنیدم خوبه برا لک مخصوصا لکایی که تازه باشن ولی شاید کورتون داشته باشه میتونی تونت سرچ کنی

خدایا خیلی شکرت   
2714
منم فک کردم خودت جواب میدی من که صابون خریدم فعلا تاثیری نداره

من تعریف صابون زردچوبه رو خیلی شنیدم اما خب صابون زیادشم پوستو خشک میکنه.تو چی میزنی عزیزم؟منظورم صابونته😂

من تعریف صابون زردچوبه رو خیلی شنیدم اما خب صابون زیادشم پوستو خشک میکنه.تو چی میزنی عزیزم؟منظورم صا ...

والاه من شیشه و ماری جونا میزتم خخخخخ من والاه صابون اسمش خارجیه سفید هست مخصوص روشن کننده هست من صابون تریاک به صورتم میزنم اصن خشک نمیکنه البته هیچ چیز جای صابون گلناز نیست

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
والاه من شیشه و ماری جونا میزتم خخخخخ من والاه صابون اسمش خارجیه سفید هست مخصوص روشن کننده هست من صا ...

اگه تازه شروع کردی که خب صبرکن نتیجه میده.منو ک میبینی صبر ندارم وقتم ندارم😁

2706