2737
2739
عنوان

از همسنام عقبم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 69 پست

دیگه داری پز میدیا؟؟!!!

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارزش انسانها ب مطالعه و کتاب هاییه ک خوندن و میزان تقوایی ک دارن ! هرچقدر با تقوا تر باشی عاقل تری ...

ممنون ازتون کمک کردید 😊هدفم ازین به بعد اینه وقتی تصمیم گرفتم همچین تاپیکی بزنم منصرف میشمو وقتو میزارم رو کتاب خوندن😍

یا علی

مگه دو ماراتونه

والد سخت گیر و کمالگرایی داشتی که نمیتونستی راضیشون کنی؟ 

خوبه مراقب وقتت باشی که تلف نشه

ولی مراقب باش رسیدن به هدف تورو از زیبایی های مسیر غافل نکنه

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2731
زیبایی های مسیر چیان😁

مسیر منظورم گذر عمره

وقتی قفلی رو هدف بزنی و با عجله بخوایی بهش برسی

از خیلییی چیزها غافل میشی

مثل وقتی که ادم بچه کوچک داره و فقطططط ارزو داده زودتر بزرگ شه بچه

در حالی که میشه لحظه لحظه بودن با اون کودک رو زندگی کردددد

🌸 مرنج و مرنجان🌸
ممنون ازتون کمک کردید 😊هدفم ازین به بعد اینه وقتی تصمیم گرفتم همچین تاپیکی بزنم منصرف میشمو وقتو می ...

افرین دخترم 😂😂😂

من ۲۱ سالمه بااین تفاوت ک بجای تکواندو کاراته کار بودم و هنرم نقاشی کردن بود و رشته تحصیلی من از شاخه انسانیه و ازدواج کردم ب خواست خودم و زبان عربی هم تقریبا مسلطم البته فصیح !همسرم دانشجو دکترا روانشناسیه و دو تا فوق داره ومبلغه و .... از لحاظ علمی خیلی از خیلیا جلوئیم خخخخخخخخخخخخخخخخخخیلی بخصوص همسرم  

اما وقتی ک نگاه میکنم ب ادمای اطرافم میبینم ب وضوح ک یک ب صد از خیلیا عقبم 

منم بخاطر شرایط خانوادم و دوستانم تمام جلو بودن هارو توی کار و پول و شغل و مدرک تحصیلی و ...میدیدن 

از وقتی ازدواج کردم فهمیدم ک چقدر احمقانه زندگی کردم !کل دنیا و کل ارزش زندگی انسان  ختم میشه ب کمک و دستاورد هایی ک ب مردم دیگه داده و تونسته خدمت کنه !

بهت پیشنهاد میکنم در قید و بند این مدارک و پیشرفت های دنیایی نباش انسانو ب پوچی میرسونه!

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2738